• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    07-11Bon Boys 2 - VOGIDO ZA-5
    07-11Oranje Nassau VR1 - VR1
    07-11VOGIDO ZA-4 - Wilhelminaschool 4
    07-11Haaksbergen 3 - VOGIDO ZA-3
    07-11VOGIDO ZA-2 - Sportlust Glanerbrug 3
    07-11JO19-1 - SDC '12 JO19-1
    07-11Rigtersbleek JO17-1 - Vogido JO17-1
    07-11FC Suryoye-Mediterraneo JO17-1 - Vogido JO17-3
    07-11De Tubanters 1897 JO15-3 - JO15-5
    07-11VR2 - Almelo VR1
    07-11Losser JO15-2 - JO15-3
    07-11Vogido JO19-2 - Losser JO19-2
    07-11SC Enschede JO15-1G - Vogido JO15-2
    07-11Losser MO15-2 - Vogido MO15-1
    07-11UDI JO13-2 - JO13-3
    07-11Vogido MO19-1 - ST FC Meppel/Alcides MO19-1
    07-11VOGIDO JO13-1 - DETO JO13-1G
    07-11ATC '65 JO15-2 - JO15-1
    07-11Colmschate '33 G2 - Vogido G1G
    07-11Quick '20 JO13-3 - JO13-2
    07-11JO15-4 - GVV Eilermark JO15-1
    07-11Vogido JO15-6 - SV De Lutte JO15-2
    01-11Achilles '12 - VOGIDO 1
    01-11HSC '21 2 - 2
    01-114 - Phenix 3
    01-113 - BWO 2
    01-11Sportclub Overdinkel 3 - 7
    01-115 - Rood Zwart 9
    31-10Victoria '28 3 - VOGIDO ZA-4
    31-10Tubantia JO19-1 - JO19-1
    31-10BSC Unisson JO17-1 - Vogido JO17-2
    31-10VOGIDO ZA-5 - Sparta E. 5
    31-10VOGIDO ZA-3 - BWO 3
    31-10FC 't Centrum 2 - VOGIDO ZA-2
    31-10DTC '07 JO19-1 - Vogido JO19-2
    31-10Vogido JO17-1 - Achilles '12 JO17-1
    31-10Rigtersbleek JO15-3 - Vogido JO15-6
    31-10Vogido JO17-3 - LSV JO17-1
    31-10JO15-3 - Hector JO15-1
    31-10Blauw Wit '66 VR2 - VR2
    31-10VR1 - De Zweef VR1
    31-10AJC '96 JO15-1 - JO15-4
    31-10Vogido JO15-2 - EMOS JO15-1
    31-10Vogido G1G - ST: Grol/Longa'30 G1
    31-10BWO MO13-3 - MO13-1
    31-10Vogido MO15-1 - LSV MO15-1
    31-10AZSV MO19-1 - Vogido MO19-1
    31-10JO15-5 - Quick '20 JO15-4
    31-10JO13-2 - TVO JO13-1
    31-10Den Ham JO13-1G - VOGIDO JO13-1
    31-10JO13-3 - LSV JO13-2
    30-1035+ 1 - Avanti W. 35+1
    30-10EFC PW 1885 35+6 - 35+ 2
    30-1035+ 2 - EFC PW 1885 35+2
    30-10Victoria '28 35+2 - 35+ 1
    30-1035+ 1 - FC Aramea 35+1
    30-10Achilles E 35+2 - 35+ 2
    30-10FC 't Centrum 35+1 - 35+ 1
    30-1035+ 2 - Sparta E. 35+3
    26-10Vogido 1 - UD W. 1
    25-10VOGIDO 1 - NEO
    25-107 - De Tukkers 5
    25-10Tubantia 2 - 3
    25-102 - Bon Boys 3
    25-10FC 't Centrum 2 - 4
    25-10Vosta 4 - 5
    24-10Colmschate '33 VR1 - VR1
    24-10VR2 - SJO/SSA HMC '17 VR1
    24-10FC Berghuizen JO17-1 - Vogido JO17-1
    24-10Sportlust Glanerbrug 2 - VOGIDO ZA-5
    24-10Vogido JO19-2 - SDC '12 JO19-2
    24-10VOGIDO ZA-4 - GVV Eilermark 3
    24-10KOSC JO19-1 - JO19-1
    24-10Wilhelminaschool 6 - VOGIDO ZA-3
    24-10DSVD JO17-1 - Vogido JO17-3
    24-10Vogido MO19-1 - Eendracht '30 MO19-1
    24-10BWO JO15-1 - JO15-1
    24-10BSC Unisson JO15-2 - JO15-4
    24-10Vogido JO17-2 - Sparta E. JO17-3
    24-10Sparta E. 4 - VOGIDO ZA-2
    24-10Vogido MO15-1 - Sparta E. MO15-1
    24-10Bon Boys JO15-4 - JO15-5
    24-10Vogido JO15-6 - BWO JO15-6
    24-10ST: HSC'21/Buurse JO15-2 - JO15-3
    24-10Vogido G1G - ST:DOS'37/DETO G2
    24-10VOGIDO JO13-1 - De Esch JO13-1
    24-10JO13-2 - Avanti W. JO13-2
    24-10Sparta E. MO13-1 - MO13-1
    24-10Vogido JO15-2 - NEO JO15-2
    24-10JO13-3 - FC Aramea JO13-1G