• Scheidsrechters

  • Senioren

    Datum-WedstrijdScheidsrechterVeld
    zo 22-mei. 10:00regulierVogido 6 - Barbaros 2E. (Erwin) GrobbenKG 2
    zo 22-mei. 10:45regulierVogido 2 - KOSC 3A.J. (Bert) EulinkKG 1
    di 24-mei. 19:30regulierVogido VR2 - Enter Vooruit VR2KG 2
    vr 27-mei. 20:00regulierVogido 35+1 - Phenix 35+1veld 1
    vr 27-mei. 20:00regulierVogido 45+1 - FC Suryoye-Mediterraneo 45+1veld 1
    vr 27-mei. 21:00regulierVogido 45+1 - EFC PW 1885 45+1veld 1
    vr 27-mei. 21:30regulierVogido 35+1 - SC Enschede 35+1veld 1
    za 28-mei. 13:45regulierVogido VR2 - Oranje Nassau VR2veld 2
    za 28-mei. 14:30regulierVogido 4 - Sportlust Glanerbrug 4GV 3
    zo 29-mei. 14:00regulierVogido 1 - Achilles '12 1J.H. (Jesper) Sandersveld 1
    za 04-jun. 10:00regulierVogido VR1 - AZSV VR2veld 1
    za 04-jun. 14:30regulierVogido 5 - Rigtersbleek 4KG 1
    za 04-jun. 14:30regulierVogido VR2 - Vroomshoopse Boys VR2veld 2
    ma 06-jun. 09:00regulierVogido 5 - Borne 4E. (Erwin) GrobbenKG 2
    ma 06-jun. 10:45regulierVogido 2 - Avanti W. 3veld 1

    Verzoek om aanstelling wedstrijd

  • Junioren

    Datum-WedstrijdScheidsrechterVeld
    za 28-mei. 11:10regulierVogido JO15-2 - MVV '29 JO15-1veld 1
    za 28-mei. 12:15regulierVogido JO15-4JM - Saasveldia JO15-1veld 2
    za 28-mei. 12:50regulierVogido JO17-4 - Rood Zwart JO17-3R. (Roel) ten TijeKG 1
    za 28-mei. 14:45regulierVogido JO19-1 - Losser JO19-1M. (Mehmet) Guldasveld 1
    za 28-mei. 15:30regulierVogido JO17-1 - Quick '20 JO17-2G. (Gurkan) Erkinveld 2
    vr 10-jun. 11:00oefenBrommapojkarna - TrainenKG 2A
    vr 10-jun. 11:00OefenBrondby - trainenKG 1
    vr 10-jun. 11:00OefenNordsjaelland - TrainenKG 2B

    Verzoek om aanstelling wedstrijd

  • Pupillen

    Datum-WedstrijdScheidsrechterVeld
    za 21-mei. 08:30regulierVogido JO12-4 - EMOS JO12-3KG 2B
    za 21-mei. 09:25regulierVogido JO10-4 - UDI JO10-1JMKG 2A-2
    za 21-mei. 10:15regulierVogido MO10-1 - Almelo JO10-2GKG 2A-1
    za 21-mei. 11:10regulierVogido JO11-1 - Quick '20 JO11-2KG 2B
    wo 25-mei. 18:00regulierVogido JO9-1 - Tubantia JO9-1KG 2A-2
    za 28-mei. 08:30regulierVogido JO13-4 - AJC '96 JO13-1veld 1
    za 28-mei. 08:30regulierVogido JO8-2 - AJC '96 JO8-2veld 2
    za 28-mei. 08:30regulierVogido JO11-4 - Losser JO11-5veld 2
    za 28-mei. 08:30regulierVogido MO9-1 - Tubantia JO9-3veld 2
    za 28-mei. 09:25regulierVogido JO9-2 - FC Berghuizen MO9-1veld 2
    za 28-mei. 09:25regulierVogido JO10-1 - Avanti W. JO10-1veld 2
    za 28-mei. 09:30OefenVogido JO7 - De Lutte JO7veld 3
    za 28-mei. 09:45regulierVogido JO12-1 - Quick '20 JO12-1veld 2
    za 28-mei. 09:50regulierVogido JO13-1 - Sparta E. JO13-2veld 1
    za 28-mei. 10:25regulierVogido JO10-2 - GVV Eilermark JO10-1veld 2
    za 28-mei. 11:00regulierVogido JO11-3 - UDI JO11-1JMveld 2

    Verzoek om aanstelling wedstrijd