• Programma Thuis

    Datum-TijdWedstrijdStatusVeldKKTKKUDetails
    vr 27-sep.regulier20:00Vogido 35+2 - Achilles E 35+2Te spelenveld 1
    za 28-sep.regulier08:30Vogido JO8-1 - Avanti W. JO8-1Te spelenveld 2
    za 28-sep.regulier08:30Vogido JO9-1 - De Tubanters 1897 JO9-1Te spelenveld 2
    za 28-sep.regulier08:30Vogido JO10-1 - ATC '65 JO10-1Te spelenveld 2
    za 28-sep.regulier09:00Vogido JO13-2 - Sparta E. JO13-2Te spelenveld 1
    za 28-sep.regulier09:00Vogido MO13-1 - BWO MO13-2Te spelenveld 3
    za 28-sep.regulier09:15Vogido JO12-2 - GFC JO12-1Te spelenveld 4
    za 28-sep.regulier09:40Vogido JO12-4 - FC Trias JO12-5GTe spelenveld 2
    za 28-sep.regulier09:45Vogido JO10-3 - Quick '20 JO10-9GTe spelenveld 2
    za 28-sep.regulier10:30Vogido JO15-5 - Rigtersbleek JO15-4Te spelenveld 3
    za 28-sep.regulier10:45Vogido JO11-3G - Sparta E. JO11-4Te spelenveld 4
    za 28-sep.regulier10:45Vogido JO11-5 - UDI JO11-2GTe spelenveld 4
    za 28-sep.regulier10:45Vogido JO15-4 - Rigtersbleek JO15-5Te spelenveld 1
    za 28-sep.regulier11:00Vogido MO11-2 - Losser MO11-1Te spelenveld 2
    za 28-sep.regulier11:00Vogido JO12-3 - Rigtersbleek JO12-4Te spelenveld 2
    za 28-sep.regulier12:15Vogido JO15-3 - Wilhelminaschool JO15-2GTe spelenveld 3
    za 28-sep.regulier12:30Vogido JO17-2 - Sparta E. JO17-2Te spelenveld 2
    za 28-sep.regulier12:45Vogido JO15-1 - Sparta E. JO15-1Te spelenveld 1
    za 28-sep.regulier14:00Vogido JO17-3 - BSC Unisson JO17-1Te spelenveld 3--
    za 28-sep.regulier14:30Vogido VR1 - Bruchterveld VR1Te spelenveld 2
    za 28-sep.regulier15:00Vogido JO17-1 - Bon Boys JO17-1Te spelenveld 1
    za 28-sep.regulier15:45Vogido VR3 - Achilles '12 VR2Te spelenveld 3
    za 28-sep.regulier16:30Vogido 4 - Markelo 3Te spelenveld 2
    zo 29-sep.regulier09:00Vogido 6 - LSV 4Te spelenveld 2
    zo 29-sep.regulier10:00Vogido 2 - FC Eibergen 2Te spelenveld 1
    zo 29-sep.regulier10:45Vogido 4 - EFC PW 1885 4Te spelenveld 2
    zo 29-sep.regulier14:00Vogido 1 - Bon Boys 1Te spelenveld 1
    vr 04-okt.regulier19:30Vogido 35+1 - Achilles E 35+1Te spelenveld 1
    vr 04-okt.regulier20:30Vogido 35+1 - LSV 35+1Te spelenveld 1
    za 05-okt.regulier08:30Vogido JO8-3 - Avanti W. JO8-3Te spelenveld 2
    za 05-okt.regulier08:30Vogido JO11-4 - Hengelo JO11-1Te spelenveld 2
    za 05-okt.regulier08:30Vogido JO8-2 - Bon Boys JO8-4Te spelenveld 2
    za 05-okt.regulier09:00Vogido JO13-3 - Sparta E. JO13-4Te spelenveld 1
    za 05-okt.regulier09:00Vogido JO9-5M - FC Berghuizen JO9-1MTe spelenveld 4
    za 05-okt.regulier09:30Vogido JO11-3G - Bon Boys JO11-2Te spelenveld 4
    za 05-okt.regulier09:30Vogido JO10-5 - BSC Unisson JO10-3Te spelenveld 4
    za 05-okt.regulier09:40Vogido JO10-4 - Losser JO10-4Te spelenveld 2
    za 05-okt.regulier09:40Vogido JO9-4 - Voorwaarts V. JO9-2Te spelenveld 2
    za 05-okt.regulier10:00Vogido JO9-2 - UDI JO9-1Te spelenveld 2
    za 05-okt.regulier10:00Vogido JO9-3 - Sparta E. JO9-3Te spelenveld 2
    za 05-okt.regulier10:30Vogido JO15-5 - Bon Boys JO15-4Te spelenveld 1
    za 05-okt.beker11:00Vogido G1G - Wijhe '92 G1GTe spelenveld 3--
    za 05-okt.regulier11:00Vogido JO11-2 - Sparta E. JO11-2Te spelenveld 2
    za 05-okt.regulier11:00Vogido JO12-1 - Quick '20 JO12-1Te spelenveld 2
    za 05-okt.regulier11:00Vogido MO11-1 - Excelsior '31 MO11-1Te spelenveld 4
    za 05-okt.regulier11:00Vogido JO12-2 - W.V.V.'34 JO12-1Te spelenveld 4
    za 05-okt.regulier12:30Vogido VR2 - Quick '20 VR1Te spelenveld 1
    za 05-okt.regulier12:45Vogido 2 - Rigtersbleek 3Te spelenveld 2
    za 05-okt.regulier14:30Vogido 3 - Sportlust Glanerbrug 4Te spelenveld 3
    za 05-okt.regulier15:00Vogido JO19-1 - De Tubanters 1897 JO19-1Te spelenveld 1
    zo 06-okt.regulier10:45Vogido 7 - UDI 3Te spelenveld 2
    zo 06-okt.regulier14:00Vogido 1 - FC Suryoye-Mediterraneo 1Te spelenveld 1
    vr 11-okt.regulier20:30Vogido 35+2 - Achilles E 35+2Te spelenveld 1
    za 12-okt.regulier08:30Vogido JO13-3 - Sportclub Overdinkel JO13-2Te spelenveld 1
    za 12-okt.regulier08:30Vogido JO8-1 - De Tubanters 1897 JO8-1Te spelenveld 2
    za 12-okt.regulier08:30Vogido JO10-3 - Achilles '12 JO10-2Te spelenveld 2
    za 12-okt.regulier08:30Vogido JO10-2 - Quick '20 JO10-10Te spelenveld 2
    za 12-okt.regulier09:30Vogido JO13-2 - Wilhelminaschool JO13-1Te spelenveld 3
    za 12-okt.regulier09:40Vogido JO12-3 - Hengelo JO12-1Te spelenveld 2
    za 12-okt.regulier09:45Vogido JO10-1 - Oranje Nassau JO10-1Te spelenveld 2
    za 12-okt.regulier09:45Vogido JO9-1 - Bon Boys JO9-1Te spelenveld 2
    za 12-okt.regulier10:00Vogido JO11-5 - Sportlust Glanerbrug JO11-1Te spelenveld 4
    za 12-okt.regulier10:00Vogido JO12-4 - Achilles '12 JO12-3GTe spelenveld 4
    za 12-okt.regulier10:00Vogido JO13-1 - Victoria '28 JO13-1Te spelenveld 1
    za 12-okt.regulier11:00Vogido JO11-1 - Rigtersbleek JO11-1Te spelenveld 2
    za 12-okt.regulier11:00Vogido G1G - Rigtersbleek G5Te spelenveld 2
    za 12-okt.regulier11:00Vogido JO15-4 - Vogido JO15-5Te spelenveld 3
    za 12-okt.regulier11:30Vogido JO15-2 - UD W. JO15-1GTe spelenveld 1
    za 12-okt.regulier12:30Vogido JO15-3 - Rood Zwart JO15-2Te spelenveld 2
    za 12-okt.regulier12:45Vogido JO17-3 - FC Aramea JO17-1Te spelenveld 3
    za 12-okt.regulier13:15Vogido JO15-1 - SDC '12 JO15-1Te spelenveld 1
    za 12-okt.regulier14:00Vogido JO17-2 - Saasveldia JO17-1Te spelenveld 2
    za 12-okt.regulier14:30Vogido VR3 - Excelsior '31 VR1Te spelenveld 3
    za 12-okt.regulier15:00Vogido VR1 - Blauw Wit '66 VR1Te spelenveld 1
    za 12-okt.regulier16:00Vogido 4 - Bon Boys 2Te spelenveld 2
    zo 13-okt.regulier09:00Vogido 6 - SDC '12 8Te spelenveld 2
    zo 13-okt.regulier10:00Vogido 2 - HSC '21 3Te spelenveld 1
    zo 13-okt.regulier10:45Vogido 3 - Rigtersbleek 3Te spelenveld 2
    zo 13-okt.regulier10:45Vogido 4 - LSV 5Te spelenveld 3
    vr 18-okt.regulier19:30Vogido 35+1 - Rigtersbleek 35+1Te spelenveld 1
    vr 18-okt.regulier20:30Vogido 35+1 - Achilles E 35+1Te spelenveld 1
    za 19-okt.regulier11:30Vogido MO17-1 - Orion MO17-1Te spelenveld 1
    za 19-okt.oefenwedstrijd15:00Vogido JO19-1 - ATC'65 JO19-2Te spelenveld 1--
    zo 20-okt.regulier14:00Vogido 1 - SDC '12 1Te spelenveld 1
    za 26-okt.regulier08:30Vogido JO10-4 - RKSV Bornerbroek JO10-2Te spelenveld 2
    za 26-okt.regulier08:30Vogido JO9-3 - Vogido JO9-2Te spelenveld 2
    za 26-okt.regulier08:30Vogido JO8-1 - Longa '30 JO8-2GTe spelenveld 2
    za 26-okt.regulier08:30Vogido JO13-3 - Wilhelminaschool JO13-2GTe spelenveld 1
    za 26-okt.regulier08:30Vogido JO8-3 - Sportclub Overdinkel JO8-1GTe spelenveld 2
    za 26-okt.regulier09:15Vogido JO13-2 - ATC '65 JO13-2Te spelenveld 3
    za 26-okt.regulier09:30Vogido JO11-5 - Sportclub Overdinkel JO11-1GTe spelenveld 2
    za 26-okt.regulier09:45Vogido JO9-1 - VIOD JO9-1GTe spelenveld 2
    za 26-okt.regulier09:45Vogido JO10-1 - Excelsior '31 JO10-1Te spelenveld 2
    za 26-okt.regulier09:45Vogido JO12-3 - Losser JO12-3Te spelenveld 4
    za 26-okt.regulier10:15Vogido JO13-1 - Juventa '12 JO13-1Te spelenveld 1
    za 26-okt.regulier10:45Vogido JO15-4 - Bon Boys JO15-4Te spelenveld 3
    za 26-okt.regulier11:00Vogido JO11-1 - Losser, JO11-1GTe spelenveld 2
    za 26-okt.regulier11:00Vogido JO12-4 - Achilles '12 JO12-4GTe spelenveld 2
    za 26-okt.regulier11:40Vogido JO15-3 - EMOS JO15-2Te spelenveld 1
    za 26-okt.regulier12:30Vogido JO17-3 - Avanti W. JO17-2Te spelenveld 3

    Programma Uit