Home
Wedstrijdzaken
Programma Thuis
Programma Uit
Scheidsrechters
Uitslagen
Wedstrijdsecretarissen
Voetbal Academie
Voetbal Academie
Proeftrainen | Aanmelden
Wie zijn wij?
Contactpersonen
Onze trainers
Ons beleid
Manier van opleiden
Trainersplatform
AANMELDEN ALS TRAINER
VTON O7 - O10
FC Twente O11 - O12
Gelijke Kansen O7 - O12
Spelprincipes O13 - O19
Bijeenkomsten & Webinars
Opleiding volgen?
Jaarplanning
Techniekschool
Opzet Techniekschool
Aanmelden Techniekschool
Nieuws & Media
Nieuwsupdate Academie
Socials Academie
Truc van de Week
Sponsoring
Vacatures
Senioren
Mannen 1 (zon)
Wedstrijdsponsoren
Vrouwen zaterdag
Vrouwen 1 (zat)
Vrouwen 2 (zat)
Mannen zondag
Mannen 2 (zon)
Mannen 3 (zon)
Mannen 4 (zon)
Mannen 5 (zon)
Mannen 6 (zon)
Mannen 7 (zon)
Mannen zaterdag
Mannen ZA2 (zat)
Mannen ZA3 (zat)
Mannen ZA4 (zat)
Mannen ZA5 (zat)
Mannen 35+ | 45+
Mannen 35+
Mannen 45+
G Voetbal 1 (zat)
Junioren
Keepersgroep
Jongens Onder 19
JO19-1
JO19-2
JO19-3
J019-4
Jongens Onder 17
JO17-1
JO17-2
JO17-3
JO17-4
Jongens onder 16
JO16-1
Jongens onder 15
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO15-4
JO15-5
JO15-6
Jongens onder 14
JO14-1
Jongens Onder 13
JO13-1
JO13-2
JO13-3
Pupillen
Jongens Onder 12
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
Jongens Onder 11
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
Jongens Onder 10
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
Jongens Onder 9
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
Jongens Onder 8
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
Aspirant leden
Voetbalacademie
VOGIDO
Meiden
Meiden
MO17-1
MO15-1
MO15-2
MO15-3
MO13-1
MO11-1
MO11-2
MO10-1
Clubzaken
Contact
Vacatures
Gezondheid
EHBO Cursus
Corona
Kernteams
Kernteam Voetbal
Leden kernteam Voetbal
Draaiboeken
Trainingstijden 18/19
Kernteam Arbitrage
Kernteam Horeca & Terrein
Media & Clubcultuur
Kernteam Evenementen
Evenementen
Oudpapier actie
Kernteam Sponsoring
Sponsormogelijkheden
Kernteam Financien
Medische verzorging
Sponsoring
Vrienden van Vogido
Sponsormogelijkheden
Kledingsponsor Patrick
Team- & Voorkeurstaken
Vacaturebank
Team- & Voorkeurstaken
Doorgeven voorkeurstaken
Bardiensten
Ledenadministratie
Privacy & Veiligheid
Contributie | aanmelden
Procedure overschrijven
Ons DNA & Profiel
Historie
Bestuursleden
Eretitels VOGIDO
Jubilarissen
Hoofdtrainers
Bestuur
Bestuur samenstelling
Onweerprotocol VOGIDO
Over Vogido
Accomodatie
Dienstencentrum Vogido
Fairplay
Fairplay Coördinator
Vertrouwenspersoon
Nieuws & Foto's
Fotoalbums
Teamfoto's
Nieuws
Events
Oliebollen bestellen
BINGO
Oudjaarswedstrijd
VOGIDO Pubquiz
Sinterklaas bij VOGIDO
Huisbezoek Sinterklaas
Grote Clubactie
Nieuwjaarsreceptie
FIFA Toernooi
Voetvolley toernooi
Familiedag
Vossenjacht
VOVRIMIBO
Pupil van de week
Oudpapier actie
Tournaments
Tournaments
U14
Meidendag 2023
U12
U11
U9
Home
Wedstrijdzaken
+
Programma Thuis
Programma Uit
Scheidsrechters
Uitslagen
Wedstrijdsecretarissen
Voetbal Academie
+
Voetbal Academie
Proeftrainen | Aanmelden
Wie zijn wij?
+
Wie zijn wij?
Contactpersonen
Onze trainers
Ons beleid
Manier van opleiden
Trainersplatform
+
AANMELDEN ALS TRAINER
VTON O7 - O10
FC Twente O11 - O12
Gelijke Kansen O7 - O12
Spelprincipes O13 - O19
Bijeenkomsten & Webinars
Opleiding volgen?
Jaarplanning
Techniekschool
+
Techniekschool
Opzet Techniekschool
Aanmelden Techniekschool
Nieuws & Media
+
Nieuws & Media
Nieuwsupdate Academie
Socials Academie
Truc van de Week
Sponsoring
Vacatures
Senioren
+
Mannen 1 (zon)
+
Mannen 1 (zon)
Wedstrijdsponsoren
Vrouwen zaterdag
+
Vrouwen 1 (zat)
Vrouwen 2 (zat)
Mannen zondag
+
Mannen 2 (zon)
Mannen 3 (zon)
Mannen 4 (zon)
Mannen 5 (zon)
Mannen 6 (zon)
Mannen 7 (zon)
Mannen zaterdag
+
Mannen zaterdag
Mannen ZA2 (zat)
Mannen ZA3 (zat)
Mannen ZA4 (zat)
Mannen ZA5 (zat)
Mannen 35+ | 45+
+
Mannen 35+
Mannen 45+
G Voetbal 1 (zat)
Junioren
+
Keepersgroep
Jongens Onder 19
+
JO19-1
JO19-2
JO19-3
J019-4
Jongens Onder 17
+
JO17-1
JO17-2
JO17-3
JO17-4
Jongens onder 16
+
JO16-1
Jongens onder 15
+
JO15-1
JO15-2
JO15-3
JO15-4
JO15-5
JO15-6
Jongens onder 14
+
JO14-1
Jongens Onder 13
+
JO13-1
JO13-2
JO13-3
Pupillen
+
Jongens Onder 12
+
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
Jongens Onder 11
+
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
Jongens Onder 10
+
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
Jongens Onder 9
+
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
Jongens Onder 8
+
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
Aspirant leden
+
Voetbalacademie
VOGIDO
Meiden
+
MO17-1
MO15-1
MO15-2
MO15-3
MO13-1
MO11-1
MO11-2
MO10-1
Clubzaken
+
Contact
Vacatures
Gezondheid
+
EHBO Cursus
Corona
Kernteams
+
Kernteam Voetbal
+
Kernteam Voetbal
Leden kernteam Voetbal
Draaiboeken
Trainingstijden 18/19
Kernteam Arbitrage
Kernteam Horeca & Terrein
Media & Clubcultuur
Kernteam Evenementen
+
Kernteam Evenementen
Evenementen
Oudpapier actie
Kernteam Sponsoring
+
Kernteam Sponsoring
Sponsormogelijkheden
Kernteam Financien
Medische verzorging
Sponsoring
+
Vrienden van Vogido
Sponsormogelijkheden
Kledingsponsor Patrick
Team- & Voorkeurstaken
+
Vacaturebank
Team- & Voorkeurstaken
Doorgeven voorkeurstaken
Bardiensten
Ledenadministratie
+
Privacy & Veiligheid
Contributie | aanmelden
Procedure overschrijven
Ons DNA & Profiel
Historie
+
Bestuursleden
Eretitels VOGIDO
Jubilarissen
Hoofdtrainers
Bestuur
+
Bestuur
Bestuur samenstelling
Onweerprotocol VOGIDO
Over Vogido
+
Accomodatie
Dienstencentrum Vogido
Fairplay
+
Fairplay
Fairplay Coördinator
Vertrouwenspersoon
Nieuws & Foto's
+
Fotoalbums
Teamfoto's
Nieuws
Events
+
Oliebollen bestellen
BINGO
Oudjaarswedstrijd
VOGIDO Pubquiz
Sinterklaas bij VOGIDO
Huisbezoek Sinterklaas
Grote Clubactie
Nieuwjaarsreceptie
FIFA Toernooi
Voetvolley toernooi
Familiedag
Vossenjacht
VOVRIMIBO
Pupil van de week
Oudpapier actie
Tournaments
+
Tournaments
U14
Meidendag 2023
U12
U11
U9
Aanmelden
Trainingsschema
Voetbal.nl app
Wedstrijdzaken app
Aanmelden
Trainingsschema
Voetbal.nl app
Wedstrijdzaken app
programma THUIS
aanstellingen SCHEIDSRECHTERS
programma THUIS
aanstellingen SCHEIDSRECHTERS
Programma uit
Datum
-
Tijd
Wedstrijd
Status
Accommodatie
Details
do 21-mrt.
regulier
20:00
Buurse 2 - Vogido 4
Te spelen
Sportpark 't Doornbos
za 23-mrt.
regulier
08:30
S.V. Losser JO10-4 - Vogido JO10-2
Te spelen
Sportpark Brilmansdennen
za 23-mrt.
regulier
09:00
EMOS JO9-4JM - Vogido JO9-3
Te spelen
Sportpark Emos
za 23-mrt.
regulier
10:00
FC Suryoye-Mediterraneo JO11-1 - Vogido JO11-3
Te spelen
Sportpark Wesselerbrink Midden
za 23-mrt.
regulier
10:00
Sparta E. MO15-2 - Vogido MO15-3 (9-tal)
Te spelen
Sportpark Schreurserve
za 23-mrt.
regulier
11:15
De Tubanters 1897 JO13-5 - Vogido JO13-3
Te spelen
Sportpark Diekman-Oost
za 23-mrt.
regulier
11:15
Quick '20 JO15-4 - Vogido JO15-3
Te spelen
Sportpark Vondersweijde
za 23-mrt.
regulier
11:30
Rigtersbleek JO13-3 - Vogido JO13-4
Te spelen
Sportpark Rigtersbleek
za 23-mrt.
regulier
11:30
EMOS JO15-2JM - Vogido JO15-4JM
Te spelen
Sportpark Emos
za 23-mrt.
regulier
12:30
Wilhelminaschool MO15-1 - Vogido MO15-1
Te spelen
Sportpark De Vikkerhoek
za 23-mrt.
regulier
12:45
De Tubanters 1897 JO15-5 - Vogido JO15-5
Te spelen
Sportpark Diekman-Oost
za 23-mrt.
regulier
14:00
ST Achilles'12/ATC'65 VR2 - Vogido VR2
Te spelen
Sportpark 't Wilbert
za 23-mrt.
regulier
14:45
Quick '20 7 - Vogido 3
Te spelen
Sportpark Vondersweijde
za 23-mrt.
regulier
15:15
BWO 4 - Vogido 2
Te spelen
Sportpark De Noork
zo 24-mrt.
regulier
09:00
Bon Boys 5 - Vogido 5
Te spelen
Sportpark De Greune
zo 24-mrt.
regulier
10:00
v.v. Twenthe 2 - Vogido 2
Te spelen
Sportpark 't Piep Willem
zo 24-mrt.
regulier
10:00
SC Enschede 3 - Vogido 3
Te spelen
Sportpark Sportclub Enschede Diekman
zo 24-mrt.
regulier
10:45
DSVD 5 - Vogido 6
Te spelen
Sportpark Het Hoge Vonder
wo 27-mrt.
regulier
18:30
Sportclub Overdinkel MO13-1 - Vogido MO13-1 (9-tal)
Te spelen
Sportpark 't Wilpelo
do 28-mrt.
Oefen
20:15
Avanti W 1 - Vogido 1
Te spelen
Sportpark Het Zoutendijk
za 30-mrt.
beker
09:45
Excelsior '31 JO15-4 - Vogido JO15-3
Te spelen
Sportpark De Koerbelt
za 30-mrt.
regulier
10:00
FC Berghuizen MO15-2 - Vogido MO15-3 (9-tal)
Te spelen
Sportpark 't Venterinck
za 30-mrt.
Oefen
10:00
Toernooi Unisson - Vogido JO10-1
Te spelen
Sportpark de Zweede
za 30-mrt.
Oefen
10:00
Unisson toernooi - Vogido JO10-2
Te spelen
Sportpark de Zweede
za 30-mrt.
Oefen
10:00
Emos toernooi - Vogido JO12-1
Te spelen
Sportpark Emos
za 30-mrt.
regulier
12:45
Excelsior '31 VR2 - Vogido VR2
Te spelen
Sportpark De Koerbelt
za 30-mrt.
regulier
14:30
Markelo JO17-2 - Vogido JO17-3
Te spelen
Sportpark Endemansdijk
vr 05-apr.
regulier
19:30
EFC PW 1885 45+1 - Vogido 45+2
Te spelen
Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885
vr 05-apr.
regulier
20:00
LSV 45+1 - Vogido 45+2
Te spelen
Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885
vr 05-apr.
regulier
20:00
EMOS 35+1 - Vogido 35+1
Te spelen
Sportpark Het Wooldrik
vr 05-apr.
regulier
20:00
EFC PW 1885 45+2 - Vogido 45+1
Te spelen
Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885
vr 05-apr.
regulier
20:30
Avanti W. 35+2 - Vogido 35+2
Te spelen
Sportpark Eilermark
vr 05-apr.
regulier
21:00
HSC '21 45+1 - Vogido 45+1
Te spelen
Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885
vr 05-apr.
regulier
21:30
GVV Eilermark 35+1 - Vogido 35+2
Te spelen
Sportpark Eilermark
za 06-apr.
regulier
08:30
Excelsior '31 JO13-1 - Vogido JO13-1
Te spelen
Sportpark De Koerbelt
za 06-apr.
regulier
09:45
Quick '20 MO13-2 (9-tal) - Vogido MO13-1 (9-tal)
Te spelen
Sportpark Vondersweijde
za 06-apr.
regulier
10:00
SJO FC Meerdijk JO15-1 - Vogido JO15-1
Te spelen
Sportpark Meerdijk Noord
za 06-apr.
regulier
11:00
UDI JO13-1JM - Vogido JO13-2JM
Te spelen
Sportpark Wesselerbrink Midden
za 06-apr.
regulier
11:30
avc Heracles MO15-1 - Vogido MO15-2
Te spelen
Sportpark avc Heracles
za 06-apr.
regulier
12:15
ST Achilles E/Emos VR1 - Vogido VR1
Te spelen
Sportpark cvv Achilles E
za 06-apr.
regulier
12:15
ATC'65 JO14-1JM - Vogido JO14-1
Te spelen
Sportpark Slangenbeek
za 06-apr.
regulier
12:15
ATC '65 JO16-1 - Vogido JO16-1
Te spelen
Sportpark Slangenbeek
za 06-apr.
regulier
12:30
Vorden JO17-2 - Vogido JO17-3
Te spelen
Europlanit Buiten Sportpark Vorden
za 06-apr.
regulier
13:00
Heino JO17-1 - Vogido JO17-1
Te spelen
Sportpark De Kampen
za 06-apr.
regulier
13:00
DSVD JO15-1 - Vogido JO15-2JM
Te spelen
Sportpark Het Hoge Vonder
za 06-apr.
regulier
13:00
Zenderen Vooruit JO15-1 - Vogido JO15-6
Te spelen
Sportpark Het Vollenbroek
za 06-apr.
regulier
13:15
Tubantia JO17-2 - Vogido JO17-2
Te spelen
Sportpark De Bijenkorf
za 06-apr.
regulier
13:30
avc Heracles MO17-1 - Vogido MO17-1
Te spelen
Sportpark avc Heracles
za 06-apr.
regulier
13:30
Rigtersbleek G2 - Vogido G1JM
Te spelen
Sportpark Rigtersbleek
za 06-apr.
regulier
14:30
Borne JO19-1 - Vogido JO19-3
Te spelen
Sportpark 't Wooldrik Borne
za 06-apr.
regulier
14:30
LSV JO19-1 - Vogido JO19-1
Te spelen
Sportpark 't Spolmink
za 06-apr.
regulier
14:45
Quick '20 9 - Vogido 5
Te spelen
Sportpark Vondersweijde
za 06-apr.
regulier
15:00
BWO JO19-2 - Vogido JO19-2
Te spelen
Sportpark De Noork
zo 07-apr.
regulier
09:30
EFC PW 1885 3 - Vogido 7
Te spelen
Sportpark Het Paviljoen EFC PW 1885
zo 07-apr.
regulier
10:00
FC Berghuizen 2 - Vogido 3
Te spelen
Sportpark 't Venterinck
zo 07-apr.
regulier
11:15
Rood Zwart 2 - Vogido 2
Te spelen
Sportpark De Scheetheuvel
zo 07-apr.
regulier
12:00
v.v. Twenthe 8 - Vogido 5
Te spelen
Sportpark 't Piep Willem
zo 07-apr.
regulier
14:00
VIOS B. 1 - Vogido 1
Te spelen
Sportpark De Sonders
wo 10-apr.
regulier
19:00
BSC Unisson JO13-3JM - Vogido JO13-4
Te spelen
Sportpark de Zweede
za 13-apr.
regulier
09:15
Rigtersbleek JO13-4 - Vogido JO13-3
Te spelen
Sportpark Rigtersbleek
za 13-apr.
regulier
09:45
Excelsior '31 MO15-1 - Vogido MO15-2
Te spelen
Sportpark De Koerbelt
za 13-apr.
regulier
11:00
S.V. Losser JO15-5 - Vogido JO15-4JM
Te spelen
Sportpark Brilmansdennen
za 13-apr.
regulier
11:15
Quick '20 MO15-2 - Vogido MO15-3 (9-tal)
Te spelen
Sportpark Vondersweijde
za 13-apr.
regulier
11:30
Bon Boys JO15-4 - Vogido JO15-5
Te spelen
Sportpark De Greune
za 13-apr.
regulier
13:00
BWO JO15-2 - Vogido JO15-3
Te spelen
Sportpark De Noork
za 13-apr.
regulier
15:00
Oranje Nassau VR3 - Vogido VR2
Te spelen
Sportpark Ossenkoppelerhoek
za 13-apr.
regulier
15:00
KOSC 2 zat - Vogido 2
Te spelen
Sportpark 'n Tooslag
za 13-apr.
regulier
17:00
Rigtersbleek 2 - Vogido 3
Te spelen
Sportpark Rigtersbleek
zo 14-apr.
regulier
10:30
FC Aramea 3 - Vogido 6
Te spelen
Sportpark Wesselerbrink Zuid
zo 14-apr.
regulier
10:30
WVV'34 4 - Vogido 4
Te spelen
Sportpark Ruperts Erve
vr 19-apr.
regulier
19:30
Avanti W. 45+1 - Vogido 45+2
Te spelen
Sportpark Het Zoutendijk
vr 19-apr.
regulier
19:30
GVV Eilermark 35+1 - Vogido 35+2
Te spelen
Sportpark Het Wooldrik
vr 19-apr.
regulier
20:00
EFC PW 1885 45+1 - Vogido 45+2
Te spelen
Sportpark Het Zoutendijk
vr 19-apr.
regulier
20:00
HSC '21 45+1 - Vogido 45+1
Te spelen
Sportpark Groot Scholtenhagen
vr 19-apr.
regulier
20:30
EMOS 35+1 - Vogido 35+1
Te spelen
Sportpark Emos
vr 19-apr.
regulier
21:00
BSC Unisson 45+1 - Vogido 45+1
Te spelen
Sportpark Groot Scholtenhagen
vr 19-apr.
regulier
21:00
SVV '91 35+1 - Vogido 35+2
Te spelen
Sportpark Het Wooldrik
za 20-apr.
regulier
09:45
Excelsior '31 JO14-1 - Vogido JO14-1
Te spelen
Sportpark De Koerbelt
za 20-apr.
regulier
09:45
Vogido JO15-4JM - Vogido JO15-5
Te spelen
Sportpark Het Wooldrik
za 20-apr.
regulier
11:00
Excelsior '31 JO15-1 - Vogido JO15-1
Te spelen
Sportpark De Koerbelt
za 20-apr.
regulier
11:00
S. V. Losser JO13-2JM - Vogido JO13-2JM
Te spelen
Sportpark Brilmansdennen
za 20-apr.
regulier
12:00
EMOS JO13-2 - Vogido JO13-4
Te spelen
Sportpark Emos
za 20-apr.
regulier
12:15
NEO JO15-6 - Vogido JO15-6
Te spelen
Sportpark 't Wooldrik Borne
za 20-apr.
regulier
12:30
RSC JO15-1 - Vogido JO15-2JM
Te spelen
Sportpark Het Maallaand
za 20-apr.
regulier
12:30
EMOS MO15-1 - Vogido MO15-1
Te spelen
Sportpark Emos
za 20-apr.
regulier
12:30
Wilhelminaschool JO15-2 - Vogido JO15-3
Te spelen
Sportpark De Vikkerhoek
za 20-apr.
regulier
12:40
Sparta E. JO17-3 - Vogido JO17-2
Te spelen
Sportpark Schreurserve
za 20-apr.
regulier
12:45
Rood Zwart JO19-2 - Vogido JO19-2
Te spelen
Sportpark De Scheetheuvel
za 20-apr.
regulier
13:00
Heino JO17-3 - Vogido JO17-3
Te spelen
Sportpark De Kampen
za 20-apr.
regulier
14:00
NEO JO17-1 - Vogido JO17-1
Te spelen
Sportpark 't Wooldrik Borne
za 20-apr.
regulier
14:30
SP Lochem JO16-1 - Vogido JO16-1
Te spelen
Sportpark De Elze
za 20-apr.
regulier
14:30
Sparta E. JO19-2 - Vogido JO19-1
Te spelen
Sportpark Schreurserve
za 20-apr.
regulier
14:45
SDC '12 6 - Vogido 5
Te spelen
Sportpark De Molendijk
za 20-apr.
regulier
16:00
SJO ZWO'23 JO19-1 - Vogido JO19-3
Te spelen
Sportpark Kruund 'nhof
za 20-apr.
regulier
17:15
Bon Boys VR1 - Vogido VR1
Te spelen
Sportpark De Greune
zo 21-apr.
regulier
10:00
KOSC 2 - Vogido 2
Te spelen
Sportpark 'n Tooslag
zo 21-apr.
regulier
10:30
WVV'34 7 - Vogido 5
Te spelen
Sportpark Ruperts Erve
zo 21-apr.
regulier
11:15
FC Aramea 2 - Vogido 3
Te spelen
Sportpark Wesselerbrink Zuid
zo 21-apr.
regulier
14:00
SV De Lutte 1 - Vogido 1
Te spelen
Sportpark De Stockakker
di 23-apr.
regulier
20:15
BSC Unisson JO19-1 - Vogido JO19-1
Te spelen
Sportpark de Zweede
Programma Thuis