• Programma Thuis

    DatumSoortTijdWedstrijdStatusVeldKKTKKUDetails
    za 21-mei.regulier08:30Vogido JO12-4 - EMOS JO12-3Te spelenKG 2B9 Links10 Links
    za 21-mei.regulier09:25Vogido JO10-4 - UDI JO10-1JMTe spelenKG 2A-25 Rechts12 Rechts
    za 21-mei.regulier10:15Vogido MO10-1 - Almelo JO10-2GTe spelenKG 2A-18 Rechts6 Links
    za 21-mei.regulier11:10Vogido JO11-1 - Quick '20 JO11-2Te spelenKG 2B9 Links10 Links
    za 21-mei.regulier12:45Vogido MO15-1 - Juventa '12 MO15-1Te spelenKG 28 Rechts11 Rechts
    zo 22-mei.regulier10:00Vogido 6 - Barbaros 2Te spelenKG 236
    zo 22-mei.regulier10:45Vogido 2 - KOSC 3Te spelenKG 127
    di 24-mei.regulier19:30Vogido VR2 - Enter Vooruit VR2Te spelenKG 2811
    wo 25-mei.regulier18:00Vogido JO9-1 - Tubantia JO9-1Te spelenKG 2A-25 Links12 Links
    vr 27-mei.regulier20:00Vogido 35+1 - Phenix 35+1Te spelenveld 1
    vr 27-mei.regulier20:00Vogido 45+1 - FC Suryoye-Mediterraneo 45+1Te spelenveld 1
    vr 27-mei.regulier21:00Vogido 45+1 - EFC PW 1885 45+1Te spelenveld 1
    vr 27-mei.regulier21:30Vogido 35+1 - SC Enschede 35+1Te spelenveld 1
    za 28-mei.regulier08:30Vogido JO13-4 - AJC '96 JO13-1Te spelenveld 1
    za 28-mei.regulier08:30Vogido JO8-2 - AJC '96 JO8-2Te spelenveld 2
    za 28-mei.regulier08:30Vogido JO11-4 - Losser JO11-5Te spelenveld 2
    za 28-mei.regulier08:30Vogido MO9-1 - Tubantia JO9-3Te spelenveld 2
    za 28-mei.regulier09:25Vogido JO9-2 - FC Berghuizen MO9-1Te spelenveld 2
    za 28-mei.regulier09:25Vogido JO10-1 - Avanti W. JO10-1Te spelenveld 2
    za 28-mei.Oefen09:30Vogido JO7 - De Lutte JO7Te spelenveld 3--
    za 28-mei.regulier09:45Vogido JO12-1 - Quick '20 JO12-1Te spelenveld 2
    za 28-mei.regulier09:50Vogido JO13-1 - Sparta E. JO13-2Te spelenveld 1
    za 28-mei.regulier10:25Vogido JO10-2 - GVV Eilermark JO10-1Te spelenveld 2
    za 28-mei.regulier11:00Vogido JO11-3 - UDI JO11-1JMTe spelenveld 2
    za 28-mei.regulier11:10Vogido JO15-2 - MVV '29 JO15-1Te spelenveld 1
    za 28-mei.regulier12:15Vogido JO15-4JM - Saasveldia JO15-1Te spelenveld 2
    za 28-mei.regulier12:50Vogido JO17-4 - Rood Zwart JO17-3Te spelenKG 12 Links7 Links
    za 28-mei.regulier13:45Vogido VR2 - Oranje Nassau VR2Te spelenveld 2
    za 28-mei.regulier14:30Vogido 4 - Sportlust Glanerbrug 4Te spelenGV 3910
    za 28-mei.regulier14:45Vogido JO19-1 - Losser JO19-1Te spelenveld 1
    za 28-mei.regulier15:30Vogido JO17-1 - Quick '20 JO17-2Te spelenveld 2
    zo 29-mei.regulier14:00Vogido 1 - Achilles '12 1Te spelenveld 1
    za 04-jun.regulier10:00Vogido VR1 - AZSV VR2Te spelenveld 1
    za 04-jun.regulier14:30Vogido 5 - Rigtersbleek 4Te spelenKG 12 Rechts7 Rechts
    za 04-jun.regulier14:30Vogido VR2 - Vroomshoopse Boys VR2Te spelenveld 2
    ma 06-jun.regulier09:00Vogido 5 - Borne 4Te spelenKG 289
    ma 06-jun.regulier10:45Vogido 2 - Avanti W. 3Te spelenveld 1
    ma 06-jun.regulier10:45Vogido 7 - FC Aramea 3Te spelenGV 3610
    di 07-jun.regulier19:00Vogido 2 - avc Heracles 4Te spelenGV 4910
    wo 08-jun.regulier19:30Vogido VR2 - Excelsior '31 VR2Te spelenKG 1811
    vr 10-jun.oefen11:00Brommapojkarna - TrainenTe spelenKG 2A--
    vr 10-jun.Oefen11:00Brondby - trainenTe spelenKG 1--
    vr 10-jun.Oefen11:00Nordsjaelland - TrainenTe spelenKG 2B--
    za 11-jun.regulier15:00Vogido 5 - Avanti W. 3Te spelenKG 114
    za 18-jun.Oefen10:00Vogido JO13-1 - Sparta JO13-1Te spelenveld 1--

    Programma Uit