• Mo17-2

  • Poulestanden Vogido 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts T 126165571333853
    2Achilles '12 126172788543453
    3Bon Boys 126165563352853
    4Schalkhaar 126136754312345
    5Columbia 126127753361743
    6FC Suryoye-Mediterraneo 126127771571443
    7ATC '65 126125963491441
    8Barbaros 12611695449539
    9SDC '12 12685134662-1629
    10WSV 12684144456-1228
    1112672174268-2623
    12MVV '29 12665154370-2723
    13Sc. Overwetering 12664163667-3122
    14Luctor Et Emergo 12653183495-6118

    Poulestanden Vogido 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rigtersbleek 132014406
    2131115414
    3Sparta E. 131115504
    4Varsseveld 1310223-13

    Poulestanden Vogido 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BWO 1110010283
    2AZSV11008173
    3TVC '28 111007073
    4HSC '21 211007163
    5AZSV 211005053
    6W.V.V.'34 111005143
    7SDOUC 111004043
    8DZC '6811004133
    9Barbaros 111003033
    10AD '69 111004223
    11GVV Eilermark 111003123
    12KOSC 111002023
    13Rigtersbleek 111002023
    14ATC '65 111003213
    15Quick '20 111003213
    16Silvolde11003213
    17Tubantia 111003213
    18Longa '30 111002113
    19PH 111002113
    20FC Trias 111002113
    21111004403
    22DSVD 111002203
    23Reunie 100000000
    24RKZVC00000000
    25UD W. 110014400
    26Hengelo 110012200
    27AJC '96 1100123-10
    28Sportlust Glanerbrug 1100123-10
    29VVG '25 1100123-10
    30Zenderen Vooruit 1100123-10
    31ASV '57 1100112-10
    32GWVV 1100112-10
    33HC '03 1100112-10
    34Longa '30 2100124-20
    35Losser 1100113-20
    36De Esch 1100102-20
    37S.V. Vasse 1100102-20
    38Pax 1100114-30
    39Rood Zwart 1100103-30
    40Ruurlo 1100115-40
    41Grol 1100104-40
    42Rietmolen 1100105-50
    43FC Suryoye-Mediterraneo 1100117-60
    44Dinxperlo 1100118-70
    45Borne 1100107-70
    46Almelo 11001210-80

    Poulestanden Vogido 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DETO11007163
    2De Tukkers 111004133
    3Rigtersbleek 111004223
    4Tubantia 111003123
    5DSVD 111002023
    6Vroomshoopse Boys 111004313
    7Barbaros 111003213
    8Quick '20 111003213
    9SVZW11003213
    10DOS '37 111002113
    11PH 1100134-10
    12Excelsior'31100123-10
    13KOSC 1100123-10
    14De Zweef 1100123-10
    15ATC '65 1100112-10
    16GVV Eilermark 1100124-20
    17TVC '28 1100113-20
    18BWO 1100102-20
    191100114-30
    20EMMS 1100117-60
  • Staf

    NaamFunctieMobiel
    AfgeschermdAss.-trainer/coach
    Busch, RikAssistent-scheidsrechter(club)
    Degenaar, MarcelTrainer/coach
    Helmink, MarkAssistent-scheidsrechter(club)
    Wip, ArnoTeammanager
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 mei.1 - Schalkhaar 12 - 4
    26 mei.Bon Boys 1 - 12 - 1
  • Komende trainingen

    DatumVeldKleedkamerOpmerkingen
    ma 27-mei. 19:00KG 21
    wo 29-mei. 19:00KG 21
    ma 03-jun. 19:00KG 21
    wo 05-jun. 19:00KG 21
  • Programma

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Basheer, RowiedTeamspeler
    Braak, Stefan terTeamspeler
    Busch, NiekTeamspeler
    Dilling, LennardTeamspeler
    Doornbos, RobTeamspeler
    Hoekstein, LarsTeamspeler
    Inan, JoelTeamspeler
    Keizers, RickTeamspeler
    Kel, DionTeamspeler
    Moonen, NiekTeamspeler
    Paol, EusebioTeamspeler
    Velde, Bennie tenTeamspeler
    Verschoor, BertTeamspeler
    Woltering, RobTeamspeler
    Zoetman, LasseTeamspeler