• MO13-1

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Vogido MO13-1

    VS

    BWO MO13-2

    12 september 202608:30 uur
    Sportpark Het Wooldrik 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    12 sep. 08:30Vogido MO13-1 - BWO MO13-2
    16 sep. 18:00FC Aramea MO13-1 - Vogido MO13-1
    19 sep. 09:00Sparta E. MO13-2 - Vogido MO13-1
    26 sep. 09:45Quick '20 MO13-1 - Vogido MO13-1
    3 okt. 10:00Vogido MO13-1 - ATC '65 MO13-2
  • Staf

    NaamFunctie
    Heitink, MaaikeTeammanager
    Kokos, MadelonTeammanager
    Stans, DennisTrainer
    Stans, ElinTrainer
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Komende trainingen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Teamstatistieken

    Vogido MO13-1

    308 MO13 Zwaluwen Jeugd (1e fase)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Poulestanden Vogido MO13-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BWO MO13-211003033
    2Quick '20 MO13-111001013
    3FC Aramea MO13-100000000
    4MO13-100000000
    5Sparta E. MO13-2100101-10
    6ATC '65 MO13-2100103-30
  • Team indeling

    Bakker, Vajenne

    Keeper

    Breukers, Fenna

    Middenvelder

    Hessels, Merel

    Teamspeler

    Heuvel, Jolie van den

    Teamspeler

    Kabadayi, Naz

    Teamspeler

    Kanou, Kenza

    Teamspeler

    Krabbenborg, Mette

    Teamspeler

    Stans, Elza

    Teamspeler

    Thani, Jiya Elena

    Teamspeler

    Wildevuur, Sofie

    Teamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.