• JO19-1

  • Staf

    NaamFunctieMobiel
    Dilling, LennardTrainer/coach
    Hamurulu, PeterAssistent-scheidsrechter(club)
    Hoekstein, LarsAss.-trainer/coach
    Sleebos, JackTeammanager
  • Komende Trainingen

    Datum & TijdVeldKKBallenrek
    ma 25-mrt. 19:00KG 12Ballenrek 4
    di 26-mrt. 18:45KG 22Ballenrek 4
    do 28-mrt. 18:45KG 111Ballenrek 4
    ma 01-apr. 19:00KG 12Ballenrek 4
    di 02-apr. 18:45KG 22Ballenrek 4
    do 04-apr. 18:45KG 111Ballenrek 4
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    30 mrt. 15:00Vogido JO19-1 - PH JO19-1
    3 apr. 19:30Vogido JO19-1 - Bon Boys JO19-1
    13 apr. 15:00Vogido JO19-1 - WSV JO19-1
    20 apr. 15:00Tubantia JO19-1 - Vogido JO19-1
    11 mei. 15:00Vogido JO19-1 - Rigtersbleek JO19-1
    18 mei. 15:00Rohda Raalte JO19-1 - Vogido JO19-1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.JO19-1 - Bon Boys JO19-1
    16 mrt.Stevo JO19-1 - JO19-13 - 0
    23 mrt.JO19-1 - Longa '30 JO19-10 - 7
  • Poulestanden Vogido JO19-1 (0220 Onder 19 competitie (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WSV JO19-118124249193040
    2ATC '65 JO19-116115049143538
    3Longa '30 JO19-117113358223636
    4Be Quick '28 JO19-117113340271336
    5TVC '28 JO19-116110553312233
    6Voorwaarts T JO19-11781853421125
    7Rohda Raalte JO19-1177373234-224
    8PH JO19-1166464038222
    9Bon Boys JO19-1165382428-418
    10Tubantia JO19-11734102050-3013
    11Rigtersbleek JO19-11631122049-2910
    12Stevo JO19-11622122347-248
    13Vogido JO19-11711152080-604

    Poulestanden Vogido JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vogido JO19-13300241239
    2Quick '20 JO19-232017526
    3BWO JO19-13102422-183
    4Sportclub Overdinkel JO19-1300329-70

    Poulestanden Vogido JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Enter JO19-111007073
    2Heino JO19-111007073
    3HSC '21 JO19-111007073
    4N.E.C (voetbalacademie) JO19-211008263
    5Quick '20 JO19-111006063
    6ATC '65 JO19-211006153
    7DVS'33 Ermelo JO19-111005053
    8De Treffers JO19-111005143
    9WSV JO19-111005143
    10Berkum JO19-111005233
    11Lelystad '67 JO19-111005233
    12Rohda Raalte JO19-111005233
    13DVC '26 JO19-111003033
    14Achilles '29 JO19-111003123
    15Sparta E. JO19-111003123
    16Sparta Nijkerk JO19-111003123
    17Bentelo JO19-111002113
    18HHC Hardenberg JO19-111002113
    19Epe JO19-111003303
    20DIO '30 JO19-111002203
    21v.v. Dieren JO19-111002203
    22Excelsior '31 JO19-111002203
    23SDOUC JO19-111002203
    24VDZ JO19-111002203
    25Bennekom JO19-100000000
    26NEO JO19-100000000
    27SDC Putten JO19-100000000
    28ZAC JO19-110013300
    29DVV JO19-110012200
    30SDC '12 JO19-110012200
    31Be Quick Z. JO19-110012200
    32Longa '30 JO19-110012200
    33Witkampers JO19-110012200
    34Nieuwleusen SV JO19-1100112-10
    35FC Winterswijk JO19-1100112-10
    36Go Ahead Kampen JO19-1100113-20
    37Schalkhaar JO19-1100113-20
    38SML JO19-1100113-20
    39Be Quick '28 JO19-1100125-30
    40PH JO19-1100125-30
    41Rood-Wit '58 JO19-1100125-30
    42Beuningse Boys JO19-1100103-30
    43DETO JO19-1100115-40
    44SKV JO19-1100115-40
    45Rohda Raalte JO19-2100116-50
    46Unicum JO19-1100105-50
    47De Bataven JO19-1100128-60
    48Concordia-W JO19-1100106-60
    49Colmschate '33 JO19-1100107-70
    50SVVN JO19-1100107-70
    51Vogido JO19-1100107-70
  • Team indeling

    Naam-
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Damen, LucasTeamspeler
    Heesch, Luc vanTeamspeler
    Inan, JoelTeamspeler
    Klunder, Jan WillemTeamspeler
    Knaken, KarstenTeamspeler
    Lunda, ChristiaanTeamspeler
    Sleebos, TomTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.