• JO17-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Paol, EusebioTechnische stafTrainer/coach
    Paol, EusebioOverige stafTeammanager
    Vunderink, DennisTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Komende Trainingen

    DatumVeldKleedkamerOpmerkingen
    do 15-nov. 19:00KG 29Ballenrek 6
    di 20-nov. 19:00KG 19Ballenrek 4
    do 22-nov. 19:00KG 29Ballenrek 6
    di 27-nov. 19:00KG 19Ballenrek 4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 12:45Sportlust Glanerbrug JO17-1 - Vogido JO17-1Sportpark 't Bultserve
    24 nov. 15:00Vogido JO17-1 - Losser JO17-2Sportpark Het Wooldrik
    1 dec. 12:45De Tubanters 1897 JO17-1 - Vogido JO17-1Sportpark Diekman-Oost
    8 dec. 15:00Vogido JO17-1 - Quick '20 JO17-2Sportpark Het Wooldrik
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Vogido JO17-1 - LSV JO17-16 - 0
  • Poulestanden Vogido JO17-1 (0236 Onder 17 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Esch JO17-165101881016
    2Vogido JO17-165013062415
    3LSV JO17-165012114715
    4De Tubanters 1897 JO17-164021714312
    5Losser JO17-26231131219
    6Sportlust Glanerbrug JO17-16213121027
    7Avanti W. JO17-16213141317
    8Quick '20 JO17-272141518-37
    9RSC JO17-172051323-106
    10UD W. JO17-161051032-223
    11SV De Lutte JO17-160151124-131

    Poulestanden Vogido JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vogido JO17-13300175129
    2v.v. Twenthe JO17-132017616
    3SC Enschede JO17-1310248-43
    4Tubantia JO17-23003413-90

    Poulestanden Vogido JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwleusen SV JO17-11100131123
    2Schalkhaar JO17-11100110113
    3Hulzense Boys JO17-111007253
    4HSC '21 JO17-111006153
    5Quick '20 JO17-111006153
    6CSV'28 JO17-111004043
    7DVV JO17-111005233
    8Markelo JO17-111005233
    9MVV '29 JO17-111005233
    10SC Bemmel JO17-111003033
    11DZC '68 JO17-111003033
    12Longa '30 JO17-111003033
    13csv Apeldoorn JO17-111005323
    14TVC '28 JO17-111004223
    15DCS JO17-111003123
    16SML JO17-1G11002023
    17FC Winterswijk JO17-111002023
    18DTS '35 Ede JO17-111004313
    19Achilles '29 JO17-1G11002113
    20Berkum JO17-111002113
    21DVS'33 Ermelo JO17-111002113
    22Rohda Raalte JO17-111002113
    23Nunspeet JO17-111001013
    24asv Dronten JO17-111002203
    25SJO FC Dalfsen JO17-111002203
    26FC Zutphen JO17-111002203
    27SDC Putten JO17-110012200
    28BWO JO17-110012200
    29Sparta Nijkerk JO17-110012200
    30Voetbalacademie N.E.C. JO17-2100134-10
    31AWC JO17-1100112-10
    32Bennekom JO17-1100112-10
    33Sportclub Deventer JO17-1100112-10
    34SDC '12 JO17-1100112-10
    35SJO Oeken/Brummen JO17-1100101-10
    36JO17-1100135-20
    37Juventa '12 JO17-1100124-20
    38Kesteren JO17-1100113-20
    39OVC '85 JO17-1100102-20
    40SV Twello JO17-1100102-20
    41DVOV JO17-1100125-30
    42NEO JO17-2100125-30
    43SVVN JO17-1100125-30
    44SP Lochem JO17-1100103-30
    45SV De Lutte JO17-1100103-30
    46Trekvogels JO17-1100103-30
    47Go Ahead Kampen JO17-1100104-40
    48Vogido JO17-1100127-50
    49Epe JO17-1100116-50
    50Sparta E. JO17-1100116-50
    51ZAC JO17-11001011-110
    52VIOS V. JO17-11001113-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Barkel, QuintenTeamspeler
    Belga, NiekTeamspeler
    Greebe, DaanTeamspeler
    Huusken, ThomasTeamspeler
    Keuben, MatthewTeamspeler
    Nieboer, JobTeamspeler
    Niet, Tim deTeamspeler
    Odink, MarijnTeamspeler
    Rozenberg, MorrisTeamspeler
    Tuke Ingange, HénocTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.