• JO15-1

  • Staf

    NaamFunctieMobiel
    Nieland, SteynTrainer/coach
    Wevers, William
  • Komende Trainingen

    DatumLocatieVeldOpmerkingen
    do 15-nov. 17:30KG 16Ballenrek 8
    di 20-nov. 17:30KG 26Ballenrek 8
    do 22-nov. 17:30KG 16Ballenrek 8
    di 27-nov. 17:30KG 26Ballenrek 8
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 13:00Vogido JO15-1G - HHC Hardenberg JO15-1Sportpark Het Wooldrik
    24 nov. 10:30PH JO15-1G - Vogido JO15-1GSportpark Schelfhorst
    1 dec. 13:00Vogido JO15-1G - FC Winterswijk JO15-1Sportpark Het Wooldrik
    8 dec. 10:00Sparta E. JO15-1 - Vogido JO15-1GSportpark Schreurserve - Sparta
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.SP Lochem Jo15-1G - Vogido JO15-1G6 - 0
  • Poulestanden Vogido JO15-1G (0241 Onder 15 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta E. JO15-166001711618
    2FC Trias JO15-176011761118
    3BWO JO15-1750229111815
    4PH JO15-1G74121713413
    5HHC Hardenberg JO15-164021414012
    6Avanti W. JO15-173131312110
    7SP Lochem Jo15-1G6303201739
    8TVC '28 JO15-163031213-19
    9SDC '12 JO15-17304131039
    10v.v. Twenthe JO15-16204813-56
    11Vogido JO15-1G61051323-103
    12FC Winterswijk JO15-16105624-183
    13MVV '29 JO15-17007628-220

    Poulestanden Vogido JO15-1G (B3600 Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vogido JO15-1G3300163139
    2FC Eibergen JO15-132017346
    3HSC '21 JO15-1G310227-53
    4Sportlust Glanerbrug JO15-13003214-120

    Poulestanden Vogido JO15-1G (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schalkhaar JO15-1G1100111103
    2Go Ahead Eagles Voetbalopleiding JO15-111009093
    3Zeewolde JO15-111008083
    4Bennekom JO15-111005053
    5Ruurlo JO15-111005053
    6SML JO15-111005053
    7ESC JO15-111005143
    8Voetbalacademie N.E.C. JO15-211005143
    9VVOG JO15-111005143
    10csv Apeldoorn JO15-111005233
    11Juliana '31 JO15-111005233
    12JVC Dedemsvaart JO15-111003033
    13Victoria '28 JO15-111003033
    14WSV JO15-111004223
    15DZC '68 JO15-111003123
    16ST: Reunie/GSV '63 JO15-111002023
    17SDC '12 JO15-111002023
    18ATC '65 JO15-111005413
    19DOS '37 JO15-111004313
    20SC Bemmel JO15-111002113
    21Tubantia JO15-111002113
    22Eerbeekse Boys JO15-111003303
    23SVI JO15-111002203
    24WHC JO15-111002203
    25Spero JO15-110100001
    26Westervoort JO15-110100001
    27ESA JO15-110013300
    28Unicum JO15-110012200
    29Sparta Nijkerk JO15-110012200
    30Witkampers JO15-1G100145-10
    31Luctor Et Emergo JO15-1100134-10
    32Quick '20 JO15-1100112-10
    33Trekvogels JO15-1100112-10
    34IJVV JO15-1100124-20
    35FC Trias JO15-1100113-20
    36De Tukkers JO15-1100102-20
    37Vogido JO15-1G100102-20
    38DVOL JO15-1100125-30
    39Beloften PEC Zwolle100125-30
    40Colmschate '33 JO15-1100103-30
    41Saasveldia JO15-1G100103-30
    42DIO '30 JO15-1100115-40
    43Go Ahead Kampen JO15-1100115-40
    44Hoevelaken JO15-1100115-40
    45DTS Ede JO15-1G100105-50
    46Grol JO15-1100105-50
    47Pax JO15-1100105-50
    48Epe JO15-1G100108-80
    49HHC Hardenberg JO15-1100109-90
    50BWO JO15-11001111-100
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Beld, Ole van den
    Boerrigter, David
    Bolkesteijn, Sanne
    Dirven, Wyke
    Graaf, Chris De
    Hemmers, Serena
    Jimenez, Mauro
    Lambeek, Just
    Poel, Ivo te
    Tuik, Koen
    Westerveld, Hugo
    Wevers, Micky
    Zomerplaag, Zilvijn
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.