• JO13-2

  • Staf

    NaamFunctieMobiel
    Klunder, Jan WillemHoofdcoach
    Lubberink, RonnieTeammanager
    Voorst, Erwin vanAss.-trainer/coach
  • Komende Trainingen

    DatumVeldKleedkamerOpmerkingen
    di 26-mrt. 18:00KG 14Ballenrek 13
    do 28-mrt. 18:15KG 24Ballenrek 13
    di 02-apr. 18:00KG 14Ballenrek 13
    do 04-apr. 18:15KG 24Ballenrek 13
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mrt. 09:30Vogido JO13-2 - UD W. JO13-1GSportpark Het Wooldrik
    6 apr. 10:30De Esch JO13-1 - Vogido JO13-2Sportpark De Weschterik
    13 apr. 09:30Vogido JO13-2 - De Tubanters 1897 JO13-1Sportpark Het Wooldrik
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.Sparta E. JO13-2 - Vogido JO13-25 - 2
    23 mrt.Vogido JO13-2 - KOSC JO13-12 - 2
  • Poulestanden Vogido JO13-2 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SP Lochem JO13-13300163139
    2Varsseveld JO13-1G31116514
    3Ruurlo JO13-1311156-14
    4Vogido JO13-23003215-130

    Poulestanden Vogido JO13-2 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avanti W. JO13-111101056124431
    2Rigtersbleek JO13-11173151153624
    3Victoria '28 JO13-11180349183124
    4SDC '12 JO13-11171336241222
    5SC Enschede JO13-11161433191419
    6De Tubanters 1897 JO13-1113531923-414
    7De Esch JO13-1114162034-1413
    8UD W. JO13-1G114072029-912
    9Vogido JO13-2114072139-1812
    10Quick '20 JO13-2112272045-258
    11SV De Lutte JO13-111218837-297
    12Wilhelminaschool JO13-1111191351-384

    Poulestanden Vogido JO13-2 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Enschede JO13-154101961313
    2De Tubanters 1897 JO13-1532084411
    3Quick '20 JO13-2531197210
    4De Tukkers JO13-142205328
    5Sparta E. JO13-25212141047
    6De Esch JO13-142028626
    7KOSC JO13-131203215
    8SV De Lutte JO13-131026423
    9UD W. JO13-1G410347-33
    10ST: Achilles E/EMOS JO13-15104613-73
    11Vogido JO13-24013616-101
    12Wilhelminaschool JO13-13003212-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aydin, SemTeamspeler
    Ennaoui, JesseTeamspeler
    Güclü, YusufTeamspeler
    Heeregrave, RobbinTeamspeler
    Hooning, MatthijsTeamspeler
    Kloek, RamonTeamspeler
    Kraan, DexTeamspeler
    Kranenburg, DavidTeamspeler
    Lubberink, MilanTeamspeler
    Spijkerman, MickTeamspeler
    Terpstra, MichielTeamspeler
    Verschoor, GiovanniTeamspeler
    Vries, Job DeTeamspeler
    Westerveld, GuidoTeamspeler
    Yilmaz, MevsimTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.