• Zondag is het zover: een strijd in de 4e klasse B zondag waar al maanden naar wordt uitgekeken. De koploper VOGIDO 1 treft in een bloedstollende clash de nummer twee BSC Unisson 1. Dit belooft een clash tussen twee teams die elkaar geen duimbreed toegeven.

    De spanning is om te snijden.

    Beide teams zijn erop gebrand om te winnen en de toppositie te bemachtigen. VOGIDO zal met hun onberispelijke winstreeks, jeugdig enthousiasme en hun ijzersterke teamdiscipline alles in het werk stellen om de drie punten in Enschede te houden.

    Maar BSC Unisson is een niet mis te verstane tegenstander. Ze draaien al jaren bovenin mee met een aantal ervaren spelers en willen eindelijk de stap omhoog maken. Ze staan te popelen om de koploper te verslaan en te bewijzen dat ze de terechte nummer één zijn. In de eerste wedstrijd ging VOGIDO met 2-0 onderuit in Boekelo. We zijn gewaarschuwd.

    Een spektakelstuk vol passie, adrenaline en klasse.

    We verwachten dat er veel publiek langs de lijn aanwezig is. Vanuit Boekelo is een gezamenlijke fietsactie op touw gezet richting Enschede. VOGIDO 1 heeft via een video aan alle teams en leden gevraagd zondag aanwezig te zijn om onze mannen te steunen en VOGIDO naar de overwinning aan te moedigen. Er wordt een positieve en sportieve sfeer verwacht en de vonken zullen er vanaf vliegen.

    Wat de uitslag ook mag worden, het is zondag nog niet beslissend. Hierna zijn er nog zeven wedstrijden te spelen. Het kan nog alle kanten op bovenin de 4e klasse.

    Mis deze unieke kans niet om getuige te zijn.

    Kom zondag naar VOGIDO en help ons 1e elftal naar de overwinning! Wees erbij! Tot zondag

    #TOPWEDSTRIJD #VOGIDO1 

  • Wedstrijd informatie

    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer7736
    Veldnaam
    Klasse4e klasse
    WedstrijdtypeNederlandse reguliere competitie
    CategorieA
    Wedstrijddatum2024-03-24
    Aanvangstijd14:00:00
  • Wedstrijd officials

    OfficialnaamOfficialomschrijving
    M. (Mike) WestemeijerScheidsrechter
    R.G.J. (Robert) ZoetmanAssistent-scheidsrechter
    R. (Roel) ten TijeAssistent-scheidsrechter
  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamVogido 1
    AccommodatienaamSportpark Het Wooldrik
    AdresTegelerweg 66
    Plaats7535CJ ENSCHEDE
    Telefoonnummer053-4319227
    RouteOpen routeplanner
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamVogido 1BSC Unisson 1
    Thuis gewonnen153139
    Uit gewonnen117118
    % gewonnen45%46%
    % thuis gewonnen51%49%
    % uit gewonnen39%43%
  • Poulestand

    PositieTeamGSDoelsaldoPT
    1Vogido 1266066
    2BSC Unisson 1262861
    3FC Eibergen 1263358
    4SV De Lutte 1262749
    5Bentelo 1261949
    6VIOS B. 1261436
    7TVO 126-1234
    8Hengelo 126-731
    9Rood Zwart 126-530
    10LSV 126-429
    11De Tubanters 1897 126-2027
    12Sportclub Overdinkel 126-2125
    13UDI 126-4112
    14Victoria '28 126-7110
  • Periodestand

    PositieTeamGSDoelsaldoPT
    1Vogido 192623
    2Bentelo 19721
    3BSC Unisson 191019
    4FC Eibergen 191017
    5VIOS B. 19815
    6Rood Zwart 19715
    7De Tubanters 1897 19-113
    8SV De Lutte 19312
    9LSV 19-111
    10Hengelo 19-710
    11Sportclub Overdinkel 19-69
    12TVO 19-139
    13Victoria '28 19-273
    14UDI 19-161