Datum | Wedstrijd | ||
---|---|---|---|
do 28-mrt. 20:15 | Avanti W 1 - Vogido 1 | ||
za 30-mrt. 09:45 | Vogido JO13-2JM - De Tubanters 1897 JO13-2 | ||
za 30-mrt. 09:45 | Excelsior '31 JO15-4 - Vogido JO15-3 | ||
za 30-mrt. 10:00 | FC Berghuizen MO15-2 - Vogido MO15-3 (9-tal) | ||
za 30-mrt. 10:00 | Toernooi Unisson - Vogido JO10-1 | ||
za 30-mrt. 10:00 | Unisson toernooi - Vogido JO10-2 | ||
za 30-mrt. 10:00 | Emos toernooi - Vogido JO12-1 | ||
za 30-mrt. 11:30 | Vogido MO15-1 - Quick '20 MO15-1 | ||
za 30-mrt. 12:45 | Excelsior '31 VR2 - Vogido VR2 | ||
za 30-mrt. 14:00 | Vogido 3 - Sparta E. 10 |
Datum | Wedstrijd | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|
27 mrt. | Sportclub Overdinkel MO13-1 - MO13-1 | 2 - 5 | ||
24 mrt. | VOGIDO 1 - BSC Unisson 1 | 1 - 0 | ||
24 mrt. | VOGIDO 4 (ZON) - Rood Zwart 4 | 1 - 4 | ||
24 mrt. | DSVD 5 - VOGIDO 6 (ZON) | 2 - 2 | ||
24 mrt. | v.v. Twenthe 2 - VOGIDO 2 (ZON) | 7 - 2 | ||
24 mrt. | SC Enschede 3 - VOGIDO 3 (ZON) | 0 - 2 | ||
23 mrt. | VOGIDO ZA-5 - Sportclub Overdinkel 2 | 0 - 11 | ||
23 mrt. | VOGIDO JO19-2 - SJO HSC - Buurse JO19-3 | 1 - 3 | ||
23 mrt. | BWO 4 - VOGIDO ZA-2 | 5 - 0 | ||
23 mrt. | VR1 - ZZC'20 VR1 | 2 - 3 |
BSO ruimte boven
Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:00 uur
Clubgebouw Beneden
Deze activiteit duurt van 18:30 t/m 22:00 uur
BSO ruimte boven
Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:00 uur
Bestuurskamer
Deze activiteit duurt van 20:00 t/m 22:30 uur
Clubgebouw Beneden
Deze activiteit duurt van 18:30 t/m 22:00 uur
BSO ruimte boven
Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:00 uur
BSO ruimte boven
Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:00 uur
Bestuurskamer
Deze activiteit duurt van 20:00 t/m 22:30 uur
BSO ruimte boven
Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:00 uur
BSO ruimte boven
Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:00 uur
Bestuurskamer
Deze activiteit duurt van 20:00 t/m 22:30 uur
In dit artikel zal alle informatie (indien bekend) over de bekercompetities in het seizoen 2023/
Wedstrijdsecretarissen opgelet: de deadline in Noord, Oost en Zuid voor het inschrijven van nieuwe p
De KNVB organiseert in het voorjaar van 2024 de themabijeenkomst Amateurclubs Toekomstbestendig. Van
Als (startende) jeugdtrainer sta je voor een mooie, maar uitdagende taak. Je bent namelijk voor een
Woensdag 7 februari organiseerde de KNVB het webinar 'Anders kijken, meer vrijwilligers'.
De wedstrijdschema’s voor de nacompetities in het veldvoetbal zijn bekend. Deze zijn toegevoegd aan
Onbedoeld en ongewild laten veel clubs maar liefst de helft van hun potentiële trainers, scheidsrech
Wedstrijddatum | Wedstrijd | ||
---|---|---|---|
28-03-2024 20:15 | Avanti W 1 - Vogido 1 | ||
30-03-2024 09:45 | Vogido JO13-2JM - De Tubanters 1897 JO13-2 | ||
30-03-2024 09:45 | Excelsior '31 JO15-4 - Vogido JO15-3 | ||
30-03-2024 10:00 | FC Berghuizen MO15-2 - Vogido MO15-3 (9-tal) | ||
30-03-2024 10:00 | Toernooi Unisson - Vogido JO10-1 | ||
30-03-2024 10:00 | Unisson toernooi - Vogido JO10-2 | ||
30-03-2024 10:00 | Emos toernooi - Vogido JO12-1 | ||
30-03-2024 11:30 | Vogido MO15-1 - Quick '20 MO15-1 | ||
30-03-2024 12:45 | Excelsior '31 VR2 - Vogido VR2 | ||
30-03-2024 14:00 | Vogido 3 - Sparta E. 10 |