• Programma

    DatumWedstrijd
    do 30-mei 16:30Pretoria U 14 tournement - Singapore U 14 tournement
    vr 31-mei 18:00Sparta E. MO17-1 - Vogido MO17-1
    za 01-jun. 10:00TVC '28 MO13-1 (9-tal) - Vogido MO13-1 (9-tal)
    za 01-jun. 12:45Avanti W. JO15-3 - Vogido JO15-3
    zo 02-jun. 10:00Hector toernooi - Vogido JO9-1
    wo 05-jun. 18:30Sparta E. JO13-5 - Vogido JO13-4
    za 08-jun. 10:00De Hoven MO15-1 (9-tal) - Vogido MO15-3 (9-tal)
    za 08-jun. 10:00Toernooi JO8 - Vogido JO8-4
    za 08-jun. 10:25Vogido MO15-3 (9-tal) - Elim MO15-1 (9-tal)
    za 08-jun. 10:50FC Wolvega MO15-2 (9-tal) - Vogido MO15-3 (9-tal)

    Complete programma

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    29 meiVOGIDO JO19-2 - Avanti W. JO19-12 - 5
    28 meiVOGIDO JO19-1 - UD W. JO19-14 - 5
    26 meiDe Tubanters 1897 1 - VOGIDO 11 - 7
    26 meiVOGIDO 6 (ZON) - Bon Boys 41 - 6
    26 meiVOGIDO 3 (ZON) - SC Enschede 35 - 4
    26 meiAvanti W. 2 - VOGIDO 2 (ZON)6 - 1
    26 meiBSC Unisson 4 - VOGIDO 4 (ZON)3 - 0
    26 meiDrienerlo 3 - VOGIDO 5 (ZON)0 - 2
    25 meiVOGIDO ZA-3 - HSC '21 54 - 7
    25 meiVOGIDO JO19-2 - S.V. Losser JO19-46 - 9

    Alle uitslagen

  • Agenda


    jun
    03
    Overleg coordinatoren

    BSO ruimte boven

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:00 uur

    jun
    05
    EHBO

    Clubgebouw Beneden

    EHBO training

    Deze activiteit duurt van 18:00 t/m 21:30 uur

    jun
    06
    Stemlokaal Europese verkiezingen

    Clubgebouw Beneden

    Deze activiteit duurt van 06 jun 09:00 t/m 06 jun 22:30 uur

    jun
    10
    Teammanagersoverleg JO7

    Vergaderruimte

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 20:00 uur

    jun
    10
    Overleg coordinatoren

    BSO ruimte boven

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:00 uur

    jun
    10
    Bestuursvergadering

    Bestuurskamer

    Deze activiteit duurt van 20:00 t/m 21:30 uur

    jun
    11
    Teammanagersoverleg JO10

    Vergaderruimte

    Deze activiteit duurt van 18:30 t/m 19:30 uur

    jun
    11
    Teammanagersoverleg JO11

    Vergaderruimte

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 20:30 uur

    jun
    12
    EHBO

    Clubgebouw Beneden

    EHBO training

    Deze activiteit duurt van 18:00 t/m 21:30 uur

    jun
    13
    Teammanagersoverleg JO8

    Vergaderruimte

    Deze activiteit duurt van 18:30 t/m 19:30 uur

    jun
    13
    Teammanagersoverleg JO9

    Vergaderruimte

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 20:30 uur

    jun
    15
    Familiedag

    VOGIDO

    De activiteit duurt de gehele dag

    jun
    17
    Overleg coordinatoren

    BSO ruimte boven

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:00 uur

    jun
    19
    EHBO

    Clubgebouw Beneden

    EHBO training

    Deze activiteit duurt van 18:00 t/m 21:30 uur

    jun
    21
    Vrijwilligers BBQ

    Clubgebouw Beneden

    BBQ voor de vaste vrijwilligers

    Deze activiteit duurt van 17:00 t/m 19:30 uur

    jun
    21
    Voetbal quiz

    Clubgebouw Beneden

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 20:30 uur

    jun
    21
    Nederland - Frankrijk

    Clubgebouw Beneden

    Deze activiteit duurt van 21:00 t/m 23:30 uur

    jun
    24
    Overleg coordinatoren

    BSO ruimte boven

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:00 uur

    jun
    24
    Bestuursvergadering

    Bestuurskamer

    Deze activiteit duurt van 20:00 t/m 21:30 uur

    jul
    01
    Overleg coordinatoren

    BSO ruimte boven

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:00 uur

    jul
    08
    Overleg coordinatoren

    BSO ruimte boven

    Deze activiteit duurt van 19:00 t/m 22:00 uur

    jul
    08
    Bestuursvergadering

    Bestuurskamer

    Deze activiteit duurt van 20:00 t/m 21:30 uur

  • @RKSVVogido

     @

    30 mei