• Vogido Vrouwen 2 Veld Zaterdag vrouw

  • Staf

    NaamFunctieMobiel
    Oude Munnink, DeniseTeammanager
    Pril, HannesTrainer/coach
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    3 mrt. 14:30DETO VR1 - Vogido VR2
    10 mrt. 12:00DES VR1 - Vogido VR2
    17 mrt. 14:30Vogido VR2 - ATC '65 VR1
    24 mrt. 15:00KOSC VR1 - Vogido VR2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.Vogido JO17-2 - Avanti W. JO17-210 - 1
    10 feb.Vogido JO17-1 - ATC JO17-15 - 3
  • Poulestanden VR2 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drienerlo VR111002113
    2Vogido VR2100112-10

    Poulestanden VR2 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZSV VR2119204183329
    2ATC '65 VR196123025519
    3Drienerlo VR1105232214817
    4KOSC VR1105053127415
    5PH VR11143428151315
    6Vogido VR2104242924514
    7Oranje Nassau VR1114252022-214
    8FC Eibergen VR194142724313
    9ENC '09 VR194142227-513
    10DETO VR184042321212
    11DES VR1112271228-168
    12Quick '20 VR19009454-500
  • Team indeling

    Naam-
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bruning, MaudTeamspeler
    Eekelen, Charlotte vanTeamspeler
    Jager, RosaTeamspeler
    Lansink, KikiTeamspeler
    Mast, LisaTeamspeler
    Oostrom, Rebecca vanTeamspeler
    Oude Munnink, DeniseTeamspeler
    Pril, FeliciteyTeamspeler
    Pril, KimberleyTeamspeler
    Schlatkamp, DanielleTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.