• Vogido Vrouwen 2 Veld Zaterdag vrouw

  • Staf

    NaamFunctieMobiel
    Oude Munnink, DeniseTeammanager
    Pril, HannesTrainer/coach
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    25 apr. 19:45PH VR1 - Vogido VR2
    28 apr. 14:30DETO VR1 - Vogido VR2
    19 mei. 15:30FC Eibergen VR1 - Vogido VR2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Vogido VR2 - Oranje Nassau VR14 - 2
    21 apr.AZSV VR2 - Vogido VR21 - 1
  • Poulestanden VR2 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drienerlo VR111002113
    2Vogido VR2100112-10

    Poulestanden VR2 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZSV VR217133154124242
    2ATC '65 VR117102560451532
    3Drienerlo VR11794444232131
    4Vogido VR21784545331228
    5DETO VR1148063730724
    6Oranje Nassau VR1177283832623
    7KOSC VR1167184540522
    8PH VR1155373430418
    9FC Eibergen VR1155373942-318
    10ENC '09 VR11651103458-2416
    11DES VR1153391637-2112
    12Quick '20 VR11630131680-649
  • Team indeling

    Naam-
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bruning, MaudTeamspeler
    Eekelen, Charlotte vanTeamspeler
    Jager, RosaTeamspeler
    Lansink, KikiTeamspeler
    Mast, LisaTeamspeler
    Meesters, NicoleTeamspeler
    Oostrom, Rebecca vanTeamspeler
    Oude Munnink, DeniseTeamspeler
    Pril, FeliciteyTeamspeler
    Pril, KimberleyTeamspeler
    Schlatkamp, DanielleTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.