- Welkom
- Algemeen
- Elftallen
- 1e elftal
- Selectie (zon)
- Senioren (zat)
- Senioren (zon)
- Dames (zat)
- A jeugd
- B jeugd
- C jeugd
- D jeugd
- E jeugd
- F jeugd
- Meisjes jeugd
- Bestuurlijk
- Clubzaken
- Geschiedenis
- Overig
- Web-beheer
|
|
Sinds het seizoen 2009-2010 is er binnen VOGIDO een scheidsrechterscommissie. De commissie richt zich op scheidsrechters zaken zoals werving, opleiding en (last but not least) het leveren van scheidsrechters voor de wedstrijden van VOGIDO.
De commissie heeft een aantal doelen: - Meer mensen bij VOGIDO aan het fluiten te krijgen, want het aantal elftallen en daarmee de hoeveelheid wedstrijden, neemt toe.
- Spelregelkennis verspreiden bij de jeugd van VOGIDO en daarmee de jeugd meer betrekken bij het leiden van een wedstrijd. Beginnend bij de C-jeugd, want volgens ons ligt hier de toekomst. Immers ‘Jong geleerd is oud(er) gedaan’.
- Het begeleiden van de scheidsrechters bij VOGIDO om de kwaliteit en het plezier op een hoog peil te houden.
In de commissie hebben plaatsgenomen: Stephan Kamphuis Jan Wiersma
We zijn per e-mail bereikbaar onder: scheidsrechter(at)vogido.nl
|
|
|