• Thuis ProgrammaUIT programma Scheidsrechters aanstellingenProgramma volgende week Agenda  Nieuws

  • Wedstrijdverslagen

    1 of page 24

  • Agenda

    Koppel aan je agenda


    AgendaDatum
    Vergadering Hoofdbestuur8 mei
    Vogido U14 Tournament12 mei
    Vogido U14 Tournament13 mei
    Vogido U14 Tournament14 mei
    7x7 Toernooi KNVB (20+ en 30+)19 mei
    evaluatie kantine20 mei
    Vergadering Hoofdbestuur22 mei
    Papieractie Vogido 123 mei
    Pubquiz26 mei
    Vergadering Hoofdbestuur5 jun.
    jubileum klootschieten17 jun.
    Familiedag Senioren18 jun.
    F-dag & Wipe OUT O13 en O1118 jun.
    Vergadering Hoofdbestuur19 jun.
    einde seizoen JO13-124 jun.
    Papieractie Vogido 227 jun.
  • Nieuws

    1 of page 25

  • Uitslagen
    WedstrijdUitslag
    Vogido JO19-2 - Victoria '28 JO19-13 - 3
    Vogido VR2 - ASC '62 VR27 - 0
    Achilles '12 JO9-7 - Vogido JO9-60 - 4
    Vogido JO17-1 - HHC Hardenberg JO17-10 - 2
    Vogido 1 - Enschede SC 11 - 2
    PW 3 - Vogido 80 - 1
    BWO 3 - Vogido 42 - 3
    Vogido 5 - UD W. 52 - 2
    Vogido 3 - Phenix 22 - 4
    FC Winterswijk 2 - Vogido 23 - 3
    EMOS 6 - Vogido 73 - 1
    Vogido 6 - EMOS 41 - 4

    Alle uitslagen

  • Programma THUIS
    DatumAanvangstijdWedstrijd
    29 apr08:30Vogido JO9-10 - BSC Unisson JO9-2G
    29 apr09:40Vogido JO11-5 - De Esch JO11-5
    29 apr09:40Vogido JO11-3G - Tubantia JO11-2
    29 apr10:00Vogido JO13-1 - Achilles '12 JO13-1G
    29 apr10:50Vogido G1G - Rigtersbleek G1
    29 apr10:50Vogido JO9-12 - LSV JO9-5
    29 apr10:50Vogido JO11-11 - ST: SP Haarlo/Noordijk JO11-1G
    29 apr11:00Vogido JO15-5 - DSVD JO15-3G
    29 apr12:30Vogido JO15-3 - Victoria '28 JO15-4d
    29 apr13:00Vogido JO17-3 - LSV JO17-2
    29 apr14:30Vogido VR1 - Oranje Nassau VR1
    29 apr15:00Vogido JO19-1 - WSV JO19-1

    Complete THUIS programma

  • Programma UIT
    DatumAanvangstijdWedstrijd
    29 apr08:30BWO JO9-7 - Vogido JO9-7
    29 apr08:45De Tubanters1897 JO9-5 - Vogido JO9-5
    29 apr09:30Tubantia JO11-5 - Vogido JO11-9
    29 apr10:00LSV JO9-1 - Vogido JO9-2
    29 apr10:00Wilhelminaschool JO11-6 - Vogido JO11-10
    29 apr10:30HHC Hardenberg VR2 - Vogido VR2
    29 apr11:00BSC Unisson JO11-2 - Vogido JO11-4
    29 apr11:15SC Enschede JO15-3G - Vogido JO15-4
    29 apr13:00Tukkers De JO15-1 - Vogido JO15-1
    29 apr14:30Tukkers De JO17-1 - Vogido JO17-1
    29 apr14:30Losser JO19-2 - Vogido JO19-3
    30 apr10:00Tubantia 7 - Vogido 7

    Complete UIT programma

  •