• Thuis ProgrammaUIT programma Scheidsrechters aanstellingenProgramma volgende week Agenda  Nieuws

  • Programma THUIS
    DatumAanvangstijdWedstrijd
    25 feb12:00Vogido VR2 - HHC Hardenberg VR2
    25 feb12:00Vogido JO15-1 - Grol JO15-1
    25 feb14:00Vogido JO17-1 - Achilles'12 JO17-1
    3 mrt19:30Vogido 35+1 - Sparta E. 35+3
    3 mrt20:00Vogido 35+2 - BWO 35+3
    3 mrt20:30Vogido 35+1 - Hengelo 35+1
    4 mrt08:30Vogido JO9-9 - RSC JO9-2
    4 mrt08:30Vogido JO9-7 - NEO JO9-9
    4 mrt09:00Vogido JO13-2 - Sportlust Glanerbrug JO13-1
    4 mrt09:40Vogido JO9-3 - Eilermark JO9-1
    4 mrt09:40Vogido JO9-5 - Victoria '28 JO9-5
    4 mrt09:40Vogido JO9-4 - Quick '20 JO9-12

    Complete THUIS programma

  • Programma UIT
    DatumAanvangstijdWedstrijd
    1 mrt20:00PH VR1 - Vogido VR2
    3 mrt19:30Tubantia 35+1 - Vogido 35+2
    3 mrt20:00Victoria '28 35+1 - Vogido 35+1
    3 mrt20:30Rood Zwart 35+1 - Vogido 35+2
    4 mrt08:30SDC '12 JO9-5 - Vogido JO9-11
    4 mrt08:45Sparta E. JO13-3 - Vogido JO13-3
    4 mrt08:45Avanti W. JO9-6 - Vogido JO9-6
    4 mrt09:00Sportclub Overdinkel JO9-1 - Vogido JO9-2
    4 mrt09:45BWO JO11-8 - Vogido JO11-6d
    4 mrt10:00Sparta E. JO15-7 - Vogido JO15-4
    4 mrt10:00Avanti W. JO11-5d - Vogido JO11-4
    4 mrt10:00Suryoye-Mediterraneo JO11-3 - Vogido JO11-9

    Complete UIT programma

  • Uitslagen
    WedstrijdUitslag
    Victoria '28 1 - Vogido 13 - 2
    Vogido 5 - Saasveldia 50 - 2
    Vogido 2 - Luctor Et Emergo 21 - 0
    DSVD 6 - Vogido 65 - 1
    Vogido 7 - PW 21 - 7
    Vogido JO19-1 - Sparta E. JO19-13 - 2
    Vogido 2 - AJC '96 20 - 3
    Vogido JO19-2 - Sportlust Glanerbrug JO19-16 - 0
    Sportlust Glanerbrug JO17-1d - Vogido JO17-22 - 1
    SDC '12 JO15-6 - Vogido JO15-55 - 4
    Vogido MO17-1 - SDC '12 MO17-10 - 5
    Vogido JO19-3 - NEO JO19-32 - 0

    Alle uitslagen

  • Verjaardagen
    VerjaardagVolledigenaam
    22 febStijn Wijma
    22 febCis Levatino
    23 febMatthijs Paize
    24 febJanick Kroon
    25 febJeroen de Jager
    25 febWout Nijweide
    25 febLuca Meijer
    26 febLaurens Roelofs
    26 febEmre Ermis
    26 febNick Tigelaar
    26 febMarco Bik
    27 febWillem Knottenbelt
    27 febMattijs Schurink
    27 febGiel Steggink
    27 febFloris Tuik
    27 febRobert Perra
    27 febJip Maathuis
    27 febLara Stokvis
    27 febPepijn Klaas
  •