• Thuis ProgrammaUIT programma Scheidsrechters aanstellingenProgramma volgende week Agenda  Nieuws

  • Demonstratie nieuwe voetbalvormen 

    Minitoernooi 6v6 O9 bij Vogido. 
    Kom kijken en laat je verrassen
    12 april 18.30 uur

  • Agenda

    Koppel aan je agenda


    AgendaDatum
    Vergadering Hoofdbestuur27 maa.
    Kick-Off Kernteam Voetbal28 maa.
    Paasbingo7 apr.
    Vergadering Hoofdbestuur10 apr.
    Minitoernooi 6v6 (O9 categorie)12 apr.
    KICK-OFF bijeenkomst Club van 10013 apr.
    Bezoek Burgemeester23 apr.
    Meidendag Vogido24 apr.
    Keepersbattle Vogido24 apr.
    Vergadering Hoofdbestuur24 apr.
    Papieractie Vogido ZA225 apr.
    Vergadering Hoofdbestuur8 mei
    Vogido U14 Tournament12 mei
    Vogido U14 Tournament13 mei
    Vogido U14 Tournament14 mei
    7x7 Toernooi KNVB (20+ en 30+)19 mei
    evaluatie kantine20 mei
    Vergadering Hoofdbestuur22 mei
    Papieractie Vogido 123 mei
  • Programma THUIS
    DatumAanvangstijdWedstrijd
    26 mrt09:00Vogido 7 - De Tubanters1897 7
    26 mrt10:00Vogido 2 - Avanti W. 2
    26 mrt10:45Vogido 3 - FC Aramea 2
    26 mrt10:45Vogido 8 - ST: Losser/AJC '96 7
    26 mrt10:45Vogido 5 - Suryoye-Mediterraneo 6
    31 mrt19:30Vogido 35+1 - Victoria '28 35+1
    31 mrt20:00Vogido 35+1 - Sparta E. 35+3
    1 apr08:30Vogido JO11-7 - Rigtersbleek JO11-7
    1 apr08:30Vogido JO9-9 - Losser JO9-7
    1 apr08:30Vogido JO15-4 - Avanti W. JO15-5
    1 apr08:30Vogido JO13-2 - RSC JO13-1
    1 apr08:30Vogido JO11-6d - SDC '12 JO11-7

    Complete THUIS programma

  • Programma UIT
    DatumAanvangstijdWedstrijd
    26 mrt09:00Enschedese Boys 4 - Vogido 6
    26 mrt10:45Tubantia 4 - Vogido 4
    26 mrt14:00Suryoye-Mediterraneo 1 - Vogido 1
    30 mrt18:30Sparta E. JO13-3 - Vogido JO13-3
    31 mrt20:30Hengelo 35+1 - Vogido 35+1
    1 apr08:30Achilles '12 JO9-1 - Vogido JO9-1
    1 apr08:30Losser JO11-4 - Vogido JO11-4
    1 apr08:45Sparta E. JO11-6 - Vogido JO11-2
    1 apr08:45Victoria '28 JO9-1 - Vogido JO9-2
    1 apr09:00UDI JO9-2G - Vogido JO9-10
    1 apr09:30Achilles '12 JO11-9 - Vogido JO11-10
    1 apr09:45Bon Boys JO9-6 - Vogido JO9-5

    Complete UIT programma

  • Uitslagen
    WedstrijdUitslag
    Quick '20 5 - Vogido 21 - 4
    Rietmolen JO19-1d - Vogido JO19-32 - 0
    PH JO19-1 - Vogido JO19-12 - 1
    De Tubanters1897 JO17-1 - Vogido JO17-15 - 1
    Vogido VR1 - Quick '20 VR14 - 1
    Vogido JO15-2 - LSV JO15-12 - 0
    Vogido JO11-4 - UDI JO11-12 - 2
    Vogido MO15-2 - ATC '65 MO15-1d0 - 15
    Vogido JO15-1 - Achilles '12 JO15-13 - 1
    Vogido MO15-1d - Den Ham MO15-1d3 - 1
    VMC JO13-1 - Vogido JO13-24 - 2
    Rigtersbleek JO15-4 - Vogido JO15-44 - 0

    Alle uitslagen

  • Wedstrijdverslagen

    1 of page 23

  •