Font verkleinenFont vergrotenPrintpagina

C Toernooi Nieuws

Nieuws van het bestuur

De laatste nieuwsberichten

Wedstrijdverslagen

Bar (weekend)diensten komende weken

Voor het complete rooster klik hier

Thuis spelend

Aanvang Wed. nr. Elftal 1   Elftal 2
Zaterdag 28 maart
15:00 17767 Vogido B1 - De Tubanters1897 B1
14:30 132462 Vogido A4 - HSC '21 A4
14:00 132102 Vogido A3 - Reunie A1D
12:30 98412 Vogido VR1 - SVZW VR2
12:15 170658 Vogido C5 - Quick '20 C5
11:45 134981 Vogido B4 - MVV '29 B2
11:00 157102 Vogido F2 - Quick '20 F3G
10:50 145600 Vogido E5 - Vosta E1
10:50 145612 Vogido E10 - MVV '29 E4
10:50 162696 Vogido F12 - Sportlust Glanerbrug F3
10:30 164539 Vogido MB1 - EMOS MB1D
10:00 165897 Vogido MC1D - De Tukkers MC1D
09:40 145594 Vogido E3G - LSV E1D
09:40 157118 Vogido F6 - Vogido F5
09:40 173021 Vogido G1G - Esch de G1
09:40 157123 Vogido F7 - Suryoye-Mediterraneo F3
09:00 70288 Vogido D2 - BSC Unisson D1
08:30 149919 Vogido E6 - De Tubanters1897 E4
08:30 145606 Vogido E7 - Esch de E4
08:30 151364 Vogido E9 - Quick '20 E12
08:30 177679 Vogido F14 - Sparta E. F12
08:30 157144 Vogido F10 - Enschede SC F6
Zondag 29 maart
10:45 117761 Vogido 5 - EMOS 2
10:45 118130 Vogido 6 - Luctor Et Emergo 5
09:30 122100 Vogido 45+1 - Phenix 45+1
09:00 118012 Vogido 9 - Hengelo 4

Uit spelend

Aanvang Wed. nr. Elftal 1   Elftal 2
Zaterdag 28 maart
15:15 164181 Eldenia MA1D - Vogido MA1
15:00 15213 Alcides A1 - Vogido A1
14:30 131483 DKB A1D - Vogido A2
14:30 135606 RSC B2G - Vogido B3
14:15 170637 UDI C1 - Vogido C3
12:45 19372 Esch de C1 - Vogido C1
12:45 169418 De Tubanters1897 C3 - Vogido C4
12:30 50063 Juliana '32 6 - Vogido ZA4
12:00 50148 Achilles E 5 - Vogido ZA2
12:00 133234 Tubantia B2 - Vogido B2
11:30 30038 KOSC D1 - Vogido D1
11:00 172225 SDC '12 C3D - Vogido C2
11:00 137606 De Tubanters1897 D3 - Vogido D3
10:45 141034 Avanti W. D8 - Vogido D4
10:30 138843 Juliana '32 D1G - Vogido D5G
10:15 143255 Enschedese Boys E1 - Vogido E8
10:00 145752 LSV E2 - Vogido E4
10:00 159668 Berghuizen F1 - Vogido F1
10:00 162635 TVV F1 - Vogido F11
09:40 157118 Vogido F6 - Vogido F5
09:00 157516 Sparta E. F4 - Vogido F3
09:00 160939 UDI F2G - Vogido F9
09:00 160523 Sportclub Overdinkel F4 - Vogido F13
08:30 143139 NEO E2 - Vogido E2
08:30 175968 Rigtersbleek F5 - Vogido F4
08:30 155334 Tubantia F3 - Vogido F8
Zondag 29 maart
14:00 9201 Enschede SC 1 - Vogido 1
11:15 118026 Tubantia 4 - Vogido 4
10:45 14548 De Zweef 3 - Vogido 2
09:00 118380 Rigtersbleek 5 - Vogido 7
09:00 122207 Berghuizen 7 - Vogido 8
09:00 117845 UD W. 8 - Vogido 10
09:00 122551 Quick '20 10 - Vogido 11
Maandag 30 maart
18:45 31807 Bon Boys E1 - Vogido E1

Extra wedstrijden

Aanvang Elftal 1   Elftal 2 Lokatie

Klik hier voor een overzicht van alle (oefen)wedstrijden en aangestelde scheidsrechters

Stand 1 elftal
klasse: 3e klasse A
update: 23 maart 2015
# Club G P
1. BWO 1 19 44
2. ATC'65 1 19 38
3. De Tubanters1897 1 19 36
4. Vogido 1 19 32
5. AJC '96 1 19 31
6. RSC 1 19 29
7. Victoria '28 1 18 26
8. Enschede SC 1 19 25
9. Eilermark 1 18 23
10. DSVD 1 18 22
11. Juventa '12 1 19 21
12. MVV '29 1 18 19
13. Berghuizen 1 19 16
14. Dedemsvaart 1 19 8